Неймовірну кількість діамантів — аж 837 — умудрилися вмістити майстри ювелірного дому «Лобортас і Карпова» на дивовижній каблучці, яку назвали «Танок янгола». Унікальна вона ще й тим, що складена зі 100 деталей різних кольорів золота. Ювелірне диво має досить пристойну вагу — 30 з лишком грамів (для порівняння, звичайна обручка «тягне» на півтора-два грами ).
Створювали «Танок» майже дев'ять місяців. І оскільки мистецькому виробу українських ювелірів немає аналогів, учора розцяцьковане диво потрапило до Книги рекордів України. «Кожне досягнення, яке ми фіксуємо, обов’язково піддаємо експертизі на чистоту рекорду, намагаємося дізнатися, що подібне робилося в нашій країні та за кордоном. Упродовж місяця ми нічого подібного не знайшли: ні у світі, ні в Україні, — розповідає представник «Книги рекордів України» Ігор Підчибій. — Чотири місяці тому відправили заявку й до Книги рекордів Гіннесса, хоча відповіді звідти поки що не отримали».
Утім, якою б не була художня цінність виробу, але й вона має певну ціну. Правда, скільки коштує каблучка, ювеліри не зізнаються. Але завісу приблизної вартості виробу таки привідкрили. Ціни на каблучки супергрупи (а саме до неї належить «Танок янгола») стартують з 20 тисяч доларів і більше. Найдорожчою в цій категорії був «Найдобрішої душі дракон», який коштує 58 тисяч доларів. Одначе «Дракон» програє «Янголу»у витонченості й тендітності. Словом, прикраса не на середній гаманець. Хоча й вона вже має хазяїна. На сьогодні суперкаблучку вже купили для приватної колекції. «Зараз до неї виготовляють сережки, — розповідає Ігор Лобортас, — а також колекціонер замовив кольє та браслет». Хто власник «Танка янгола», ювеліри не розповідають, а лише натякнули, що «це успішний бізнесмен». До речі, каблучка — жіноча, має ходовий, вісімнадцятий, розмір.