Київський апеляційний суд на своєму засіданні 31 жовтня скасував рішення Печерського районного суду столиці про визнання співвласника «Приватбанку» Ігоря Коломойського власником 70% статутного фонду ТРК «Студія «1+1», повідомляє УНІАН. «Безперечно, я задоволений рішенням Апеляційного суду, адже воно повернуло віру в можливість та вірогідність справедливих рішень судів України, які мотивовані лише буквою закону та законодавством України, — коментує голова ради директорів «1+1» Олександр Роднянський. — Крім того, сподіваюся, що телеканал «1+1» подолав чергову хвилю судових тяганин і нарешті має можливість ще активніше зосередитися на стратегічному розвитку».
З квітня 2005 року співвласники «Студії «1+1» Олександр Роднянський і Борис Фуксман, що володіють по 20% акцій у статутному фонді студії, вели переговори про продаж своїх прав Ігореві Коломойському за 100 мільйонів доларів. Завершення угоди мало відбутися до вересня 2005 року. Проте вже в середині серпня минулого року корпорація Central European Media Enterprises Ltd., яка володіє 60% у статутному фонді «Студії «1+1», фактично відкликала свою згоду на цю угоду. Коломойський подав позов до Печерського суду з вимогою визнати за ним частку ТРК «Студія «1+1» і 16 серпня 2006 року виграв справу. Олександр Роднянський заявив, що ніяких угод про продаж не було, відтак «Студія «1+1» та її акціонери подали до апеляційного суду дев’ять скарг на це рішення.
Того ж 31 жовтня на прес-конференції в УНІАН голова наглядової ради депозитарно-фондової компанії «Славутич-Капітал» Геннадій Корбан, посилаючись на англійських адвокатів, повідомив, що Роднянському й Фуксманові в 2004 році було переказано 40 мільйонів доларів за телеканал «1+1». «Це не зовсім усна операція, як це хоче представити нам протилежна сторона», — зазначив пан Корбан. Він сказав також, що нічого не знає про те, чи повернули Роднянський і Фуксман ці гроші. Пан Корбан розповів, що особисто був присутній на переговорах у Женеві в 2005 році між власниками «Привату» і «1+1». За його словами, на підставі переговорів, що велися тоді між сторонами, можна було зробити висновок, що операція з переходу прав власності на канал вже відбулася.