«Моряки» допливли лише до Тель-Авіва

«Моряки» допливли лише до Тель-Авіва

Наставник одеської команди Семен Альтман перебуває на лікарняному з панкреатитом, але останній, як виявилося, єврокубковий матч «Чорноморця» проходив за його схемою. Напередодні повторної гри з «Хапоелем» у Тель-Авіві помічник Альтмана Віктор Догадайло сказав: «Програму підготовки до циклу останніх матчів було зверстано Семеном Йосиповичем, який навіть хворий продовжує керувати командою. Нам тільки залишається реалізувати намічене». Також одесити заявили, що приїхали перемагати «дуже організовану команду європейського рівня, тренером якої є добрий тактик і стратег Іцхак Шум».

Ходив грек через ріку...

Ходив грек через ріку...

Розчарування від позавчорашнього поєдинку в Запоріжжі не було б таким прикрим, якби не класна гра «Металурга» у виїзному матчі. Проте запорізькі букмекери недарма оцінювали шанси «Панатинаїкоса» як удвічі вищі від господарів. Ці клуби займають у чемпіонатах своїх країн полярні позиції: афіняни мають неодноразовий досвід Ліги чемпіонів, увійшли до трійки лідерів, тоді як запоріжани з молодим тренером на чолі опустилися на передостаннє місце в турнірній таблиці не вельми солідної української першості. Було б нелогічно, якби брама футбольної Європи прочинилася для «Металурга», а не для еллінів.

Нова «залізна завіса», збудована нами самими

Нова «залізна завіса», збудована нами самими

Колись радянські команди своїми виступами на європейській арені забезпечували Союзу третє місце в рейтингу УЄФА. Але багато води спливло відтоді у Дніпрі й Волзі, й нині великою повагою у Старому світі вони не користуються ні у суддів, ні у суперників. Підтвердженням цього стали матчі-відповіді першого раунду Кубка УЄФА. Після них західним клубам не потрібно буде здійснювати багатогодинні перельоти на схід — усі колективи, що базуються на території колишнього СРСР, зійшли з дистанції.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Всі статті рубрики