По серпантинах наввипередки

Минулого року триденні перегони гірськими серпантинами Криму були проголошені «кандидатами» на внесення до міжнародного календаря офіційних змагань. А вже цього року вони стали одним з етапів Кубка Європи - стартів, що проводяться у трьох зонах - центральній, північній і східній. Саме в зоні «Схід» гонка «Ялта ралі-2006» і стала завершальною, шостою, в розіграші Кубка Європи. Крім України, змагання по двічі приймали Сербія й Болгарія та одного разу - Грузія.

Як молодий Костя Цзю...

Той, хто минулих вихідних став свідком турніру боксерів-професіоналів у столичному Палаці спорту, не прогадав. Організація боїв відповідала всім міжнародним вимогам, до того ж київська промоутерська компанія National Box Promotion приємно здивувала тим, що запросила суперниками для своїх боксерів не статистів, а дуже небезпечних бійців.