Без роботи не жити

Без роботи не жити

Так і не вижив після спроби накласти на себе руки колишній голова Лисянської районної ради 47-річний Станіслав Дубовий. «Україна молода» повідомляла про той резонанс, який спричинила на Черкащині стрілянина в його власному будинку. За словами дружини пана Станіслава, її чоловік стрілявся в погребі з рушниці, поранивши себе в легені. Спробу самогубства вона пояснювала правоохоронцям, котрі прибули до помешкання колишнього голови районної ради, тим, що після квітневих виборів він залишився без роботи й був у важкій депресії, бо не мав змоги повертати кредити, які взяв раніше. Тож до нього навіть доводилося викликати психіатра.

«Тривожний» місяць вересень

«Тривожний» місяць вересень

Чи не вперше в історії нашого військового флоту досить насиченим подіями навчального плану видався цей перший осінній місяць. Буквально днями ескадра флоту в складі фрегата «Гетьман Сагайдачний», корвета «Тернопіль», середнього десантного корабля «Кіровоград» та рейдового буксира «Кременець» у рамках підготовки до активної фази вітчизняних широкомасштабних навчань «Чисте небо» вдало «підіграла» морській піхоті на полігоні мису Опук поблизу Феодосії. На полігоні російського Чорноморського флоту (ЧФ його в України орендує) наші «чорні берети» висаджувались комбінованим способом, тобто одночасно з моря і повітря, аби блокувати, оточити і роззброїти «бандформування й терористичні групи» у вигляді конкретних фанерних мішеней.

За бідного лося замовили слово

За бідного лося замовили слово

На захист кабанів, лосів, качок та іншої дичини з українських лісів вирішили стати екологи. Громадські природоохоронні організації — «Екоправо-Київ» та Київський еколого-культурний центр — подали в суд на Держкомлісгосп України і Мінприроди, звинувачуючи чиновників у недбалому ставленні до своїх службових обов’язків з охорони диких тварин. За даними екологів (а їх вони взяли із офіційних джерел Держкомстатистики), чисельність лосів, оленів, кабанів, косуль, диких качок і гусей в українських лісах за останні 15 років зменшилася на 30—70 відсотків. Водночас норми відстрілу звірини в сезон полювання залишаються такими, як і були раніше. «Якщо така ситуація триватиме, то не залишиться кого відстрілювати», — каже директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко. Тому через суд природоохоронцi намагалися зменшити кількість днів для полювання, скоротити норми відстрілу диких тварин і вести ретельний облік впольованої дичини, а також заборонити полювання на пернатих, які загрожують розповсюдженням пташиного грипу.

Помсти хочу

Помсти хочу

Сталося це в Дебальцевому, що на Донеччині. Як повідомляє Центр зв'язків із громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області, компанія із трьох хлопців разом випивала в сараї. А коли випивка закінчилася, двоє старших (21 і 26 років) вирішили познущатися над своїм 17-річним товаришем. Спочатку вони жорстоко побили підлітка, а потім по черзі згвалтували його.

Смертельні щелепи

Смертельні щелепи

У приватному господарстві на вул. Горького, що в районному центрі Короп на Чернігівщині, 71-річна пенсіонерка Ольга Деркач вирішила почистити вольєр стаффордширського тер'єра. Собаку чотири роки тому привіз батькам з Києва син. Стаффорд визнавав лише господаря, однак того саме не було вдома. Незачинені дверцята вольєра стали фатальною помилкою. Пес вискочив на подвір'я і накинувся на жінку. На крики збіглися сусіди, які намагалися відігнати розлюченого пса. Але підійти до нього було неможливо. Пес знов і знов вгризався у тіло жертви.

Каскадер за власним бажанням

Каскадер за власним бажанням

Досить незвичний спосіб покінчити з життям обрав 23-річний рівненчанин Микола. Він вирішив на чималій швидкості врізатися на автомобілі в бетонну стіну. Такий задум, вочевидь, був не зовсім спонтанний, адже молода людина підготувала передсмертну записку, хоча, мабуть, і не зовсім зважений, оскільки Микола, як пізніше встановлять медики, перебував у стані алкогольного сп'яніння. Втім, на щастя рівненчанина, вітчизняна «Таврія» виявилася міцнішою за бетонну огорожу, яку він обрав для того, щоб звести рахунки з життям.

«Фейс-контроль» для «дитячих» грошей

«Фейс-контроль» для «дитячих» грошей

Соціальні пертурбації, заплановані урядом Януковича на наступний рік, викликають дедалі більшу негативну реакцію — як від політиків, так і простих громадян. Черговим об'єктом критики став вiдверто непопулярний намір Кабінету Міністрів обмежити умови виплати одноразової допомоги при народженні дитини. Як вже писала «УМ», уряд планує встановити «планку»: якщо середньомісячний сукупний доход сім'ї за останні півроку до народження дитини становив більш ніж п'ять тисяч гривень, то одноразова допомога виплачуватись не буде. Ящо в сім'ї є три непрацездатних особи, то ця межа збільшується до шести тисяч гривень, якщо чотири — і більше — до семи тисяч гривень.

Бронежилети знову в моді

Бронежилети знову в моді

Часи, коли в центрі Донецька посеред білого дня лунали автоматні черги і навіть гахкання з гранатомета, таки вже позаду. Проте годі думати, що в тутешніх незговірливих опонентів відтепер табу на використання вогнепальної зброї. Підтвердження цього — стрілянина з пістолетів, влаштована в понеділок у Калінінському районі міста.

Осінь у пір'ї

Осінь у пір'ї

Природоохоронці волають про те, що мисливський сезон треба закрити, але до їхніх слів мало хто прислухається. Як стверджує головний спеціаліст Управління забезпечення протиепізоотичної роботи Державного департаменту ветеринарної медицини України Дмитро Мороз, рішення про таку заборону було прийняте лише в деяких областях (Крим, Одещина, Миколаївщина, Полтавщина, Чернігівщина тощо). А щодо заборони полювання на птахів по всій державі поки не йдеться... Тим часом дикі птахи є потенційними носіями пташиного грипу.

Всі статті рубрики