У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Британська громадська організація «За нормальну англійську мову» вже традиційно визначає щорічних номінантів та лауреатів, що відзначаються найгірше «підвішеними» язиками. І якщо попередні рази «пальму першості» за недорікуватість отримували здебільшого зірки шоу-бізнесу, то нині найнеоковирнішою фразою, виголошеною привселюдно, «відзначився» міністр оборони США Дональд Рамсфелд. Відомий своїми прямолінійними заявами, він так прокоментував пошук в Іраку зброї масового знищення: «Мене завжди особливо цікавлять донесення про щось, що насправді не сталося, тому що, як ми знаємо, існують відомі відомі, тобто речі, про які ми знаємо, що ми їх знаємо. Також ми знаємо, що існують відомі невідомі, тобто ми знаємо, що є речі, яких ми не знаємо. Але також є і невідомі невідомі — ті речі, про які ми не знаємо, що ми їх не знаємо».
«Ми гадаємо, ми знаємо, про що він говорить. Але ми не знаємо, чи знаємо ми це насправді», — жартома заявив представник «Кампанії за нормальну англійську» Джон Лістер. Слова Рамсфелда так приголомшили британських філологів, що вони вирішили присудити йому «головний приз» навіть попри те, що «переможний спіч» він видав у 2002 році.
Свого часу «УМ» уже повідомляла про Рамсфелдову «заявку на перемогу». А ось імена інших «суперораторів», котрі поступилися шефові Пентагону, британські «чистомовники» оприлюднили лише цими днями. Серед номінантів були і безпосередній начальник Рамсфелда — президент США Джордж Буш, а також новий губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер. Свою номінацію «залізний Арні» отримав за таку фразу: «Я вважаю, що гомосексуальний шлюб повинен укладатися між чоловіком і жінкою».
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>