Вокзал ХХІ століття

Вокзал ХХІ століття

Східні ворота України тепер мають, без сумніву, модерний вигляд. Днями у Харкові була офіційно відкрита друга черга пасажирського терміналу. Він обслуговуватиме приміські електрички північного напрямку, включаючи швидкий потяг Харків—Москва. Новий вокзал має всі шанси перетворитися з часом на «російський». Невдовзі звідси відправлятимуться експреси до обох столиць сусідньої Федерації. Залізничники запевняють, що тоді, дякуючи поїздам, швидкість яких сягатиме 200 кілометрів, до Москви та Пітера можна буде домчати за лічені години.

Третій не зайвий

Третій не зайвий

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Щедрим видався нинішній рік на трійні у Львові — їх тут народилося вже сім (плюс одна четвірня!). Лише в липні відразу дві львівські жінки народили по три малюки. Одна з них — 35-річна Лариса Бацик — побила всі сімейні рекорди.

Читайте хартію!

Читайте хартію!

У болючому для українців мовному питанні про статус російської мови логічну крапку поставили в Раді Європи. Адже саме на Європейську хартію регіональних мов посилалися депутати обласних рад, надаючи російській мові статусу регіональної. Але, ймовірно, неуважно її читали, або ж не читали зовсім.

Історію — на попіл

Історію — на попіл

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Моторошне згарище замість старовинної дерев'яної церкви тепер мають у центрі селища Шкло місцеві мешканці. Храм з понад 500-річною історією не змогли врятувати навіть шість пожежних відділень, які примчали на виклик. Вогонь «розхазяйнувався» у церкві серед ночі. Тому біду не скоро помітили.

«Швидка допомога» металургії

«Швидка допомога» металургії

Японська Kobe Steel, австрійська Hares Group і українська «Смарт-груп» підписали меморандум про будівництво заводу для виробництва залізорудної сировини за технологією ITmk3 у Кривому Розі. Про це йдеться в повідомленні Hares Group, передають «Українські новини».

Щоб крани не пересохли,

Щоб крани не пересохли,

Київські чиновники стверджують, що зі столичних кранів тече найдешевша в Україні вода. Її споживання коштує киянам 82 копійки за кубометр — як на переконання чиновників, дуже дешево. Ці тарифи було затверджено ще в 1999 році.

Дітям і «регіоналам» зоопарк безкоштовний

Дітям і «регіоналам» зоопарк безкоштовний

Оригінальну акцію для розчарованих партійців провели активісти рівненського осередку всеукраїнської громадської організації «Антикримінальний вибір», і стосувалася вона всіх без винятку політичних партій. У місцевих газетах навіть з'явився своєрідний курс обміну партквитків. Так, скажімо, за зданий квиток Соціалістичної партії пропонували квиточок до сауни, щоб відігрітися від морозу, «ксіва» «регіонала» тягнула на квиточок до зоопарку, за партквиток УНП обіцяли квиток на спідвей, а розчарованих членів СДПУ(о) спокушали можливістю відвідати футбольний матч. Втім можна було домовитися про квиточки у ляльковий театр (щоб нагадати про маріонетковість багатьох дійств), музей (куди добре було б назавжди переселити деяких політиків), а також на дискотеку. Рівняни по-різному реагували на обмінний пункт. За два дні антикримінальникам вдалося обміняти близько десяти партквитків різних політичних сил. У лідерах виявилися соціалісти, «Пора» та НДП.

Ляльки для добродіїв

Ляльки для добродіїв

У неділю для українських підприємців-благодійників був робочий день — у столичному бізнес-центрі «Леонардо» вони торгувалися за ляльок Барбі, одягнених відомими українськими політиками та артистами. І все заради безпритульних дітлахів. Зіркові Барбі чекали на своїх нових власників ще з вівторка — у торговельному центрі їх розмістили, як у гастрономі, — на розкладці поряд із чорним хлібом. Такий креатив організаторів мав символізувати важливість їхньої справи: питання ж бо ціни дитячого життя, здоров'я — важливе, як хліб насущний.

«Шумить і пахне» Комишувата

«Шумить і пахне» Комишувата

«Мешканців сільської глибинки найбільше дратує неперевершене вміння чиновників прикривати реалії статистикою, — сказав «УМ» мiсцевий мешканець Євген Яланський. — Та вона ж — ніби глина: ліпи, що тобі заманеться! Комишуватці не є вибагливими, та їм набридло чути байки про «розбудову», коли коїться «дерибан», і вони, не маючи де заробити на хліб, тепер позбавлені ще й води».

Хто хоче кілограм гривень?

Хто хоче кілограм гривень?

До 10-річчя української грошової реформи, коли в обіг було пущено гривню, Національний банк планує випустити монету вагою кілограм. Грошина буде срібною, діаметром 10 см, наштампують таких монет лише 500 штук. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на керівника відділу виробництва грошових знаків НБУ Тамару Лошманову.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики