АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР З 10 ПО 16 ЧЕРВНЯ
10 червня. 25-й місячний день. Енергія дня повільна, відповідно не варто поспішати, метушитись, починати щось нове. >>
Останнім часом стало модним привертати увагу до серйозних проблем вельми кумедними способами. Зокрема, люди в різних куточках світу беруть участь у боротьбі з раком молочної залози, конструюючи довжелезні вервечки з бюстгальтерів.
До останнього часу рекорд довжини ланцюжка, вив'язаного з ліфчиків, належав мешканцям Сінгапура — там виготовили конструкцію завдовжки 60 кілометрів. Але днями в цій «номінації» встановлено нове досягнення: на Кіпрі створили ланцюг аж на 111 кілометрів! Як повідомляє Бі-Бі-Сі, на це пішло 114 782 бюстгальтери і вісім годин часу.
Постаралися не лише кіпріотки та грекині, а й представниці та представники далеких країн — Голландії, Великої Британії тощо. Предмети дамського туалету збирали майже рік, у результаті на пірс до міста Пафос прибули ліфчики навіть з Аляски. Організатори визнають, що в побитті сінгапурського рекорду їм посприяв і той факт, що розмір бюстгальтерів європейських жінок, як правило, більший, ніж в азіаток.
Неординарна акція вже принесла певні результати. Зокрема, кількість жінок, котрі побажали отримати інформацію про обстеження з приводу раку молочної залози, збільшилась на Кіпрі на 30 відсотків.
10 червня. 25-й місячний день. Енергія дня повільна, відповідно не варто поспішати, метушитись, починати щось нове. >>
Маленький старий готель в Одесі, рецепція:
— Послухайте, шановний, але у вас тут в ліжку клопи!!!! >>
Якраз в український День журналіста, 6 червня, в далекому Вашингтоні відгуляли весілля 28-річної Соломії (Саломе) Гонгадзе, доньки загиблого Георгія Гонгадзе, який уже багато років залишається для нас символом незалежної журналістики. >>
Мама Аліни Киценко: «Ми принципово відмовляємося від проплачених конкурсів — у справжньому світі моди цінують харизму, а не гроші». >>
У 2022 році зоопарк «12 місяців» на Київщині понад місяць перебував в окупації. >>
Цими вихідними в одному з храмів рідного міста Чернівці охрестила свого півторамісячного сина Марка-Габріеля співачка Аліна Гросу. >>