Сьогодні день пам'яті легенди українського футболу – Валерія Лобановського, фото
Сьогодні, 13 травня, день пам'яті Валерія Лобановського - легендарного тренера київського "Динамо", кращого тренера світу 1975 р. >>
На чемпіонаті Європи в Греції дві нагороди завоювали наші дівчата. Ольга Щербатих з оцінкою 14,300 посіла друге місце в опорному стрибку, а Марина Проскурина стала третьою у змаганнях на колоді (15,300).
Збірна України вдало виступила на чемпіонаті Європи у Москві. Своє п'яте континентальне «золото» у вільній боротьбі виборов Олександр Захарук (категорія до 55 кг). Іван Іщенко (понад 120 кг) та представник греко-римського стилю Михайло Ніколаєв (до 96 кг) стали срібними призерами, а Тарас Данько і Євген Халілов отримали бронзові медалі.
Українець Володимир Дума посів третє місце на одноденній гонці «Джиро ді Тоскана». В околицях Флоренції на 200-кілометровій дистанції він лише двома секундами поступився поляку Немецу й господарю траси Фігуерасу.
З перемог почали виступ на турнірі у Варшаві з призовим фондом 600 тисяч доларів дві українки. Юлія Вакуленко впевнено переграла швейцарку Гальярді (6:4, 6:1), а Тетяна Перебийніс здолала росіянку Воскобоєву (6:3, 4:6, 6:4).
Чоловіки. Ліга чемпіонів. Фінал: «Сьюдад Реал» (Іспанія) — «Портленд Сан-Антоніо» (Іспанія) — 37:28 (перший матч — 25:19).
Кубок кубків. Фінал: «Чеховські ведмеді» (Росія) — «Вальядолід» (Іспанія) — 32:24 (29:36; другий за значеннням клубний трофей Європи вперше виграла команда з Підмосков'я).
Кубок виклику. «Стяуа» (Румунія) — «Хорта» (Португалія) — 34:27 (21:26).
Сьогодні, 13 травня, день пам'яті Валерія Лобановського - легендарного тренера київського "Динамо", кращого тренера світу 1975 р. >>
Із неймовірним результатом для хокейної збірної України завершився чемпіонат світу в дивізіоні ІА. >>
Історії про дострокове чемпіонство в українському футбольному чемпіонаті виникають постійно. >>
Вперше за вісім років повернувшись до другого дивізіону світового хокею — 1A, збірна України торік сенсаційно ледь не «застрибнула» відразу до еліти: до останнього туру «синьо-жовті» претендували на топ-2 для підвищення у класі, але зазнали вирішальної поразки від Японії (2:3). >>
Новий тенісний тиждень розпочався з унікальної події. Уперше в історії одразу дві українські тенісистки увійшли до топ-15 рейтингу Жіночої тенісної асоціації. >>
На горизонті у клубному футболі вже видніється фініш. Далі вся увага буде спрямована на чемпіонат світу в Канаді, США та Мексиці. >>