За гамбурзьким рахунком

За гамбурзьким рахунком

Кожна велика подія в сучасному світі вимагає від її творців серйозного організаційного підходу. Передувати заходу має широка рекламна кампанія, щоб зацікавити якомога більшу кількість людей. Здавалося б, такі масштабні події, як чемпіонат світу з футболу, не потребують особливої «розкрутки», адже ажіотаж навколо них і так шалений. Але місто Гамбург вирішило привернути до себе додаткову увагу й запросило на екскурсію понад 500 (!) журналістів із різних країн. Серед запрошених опинилися й десять представників мас-медіа з України, у тому числі — кореспондент «УМ».

Нулі на табло, але не на полі

Нулі на табло, але не на полі

Востаннє «Барселона» грала у фіналі Кубка європейських чемпіонів 12 років тому. Тоді, у 1994-му, каталонці поступилися «Мілану» — 0:4, а тепер взяли своєрідний реванш.
Цікаво, що обидва учасники фінального поєдинку, який відбудеться 17 травня в Парижі, свій передостанній крок до почесного трофея зробили за схожим сценарієм — мінімально виграли в першому матчі і відстояли нулі на табло у повторних поєдинках. На цьому схожість завершується, бо «Барса» вдома не могла так відверто грати на утримання проти «Мілана», як це робив «Арсенал» у зустрічі з «Вільяреалом».

Суперництво богатирів

Суперництво богатирів

Чимало киян, які в другій половині пасхального дня вибралися на променад, були неабияк здивовані децибелами, які доносилися з боку стадіону «Динамо». Футболу цього дня не було, як і концерту на Європейській площі. Епіцентром уваги святкового натовпу стала арка Дружби народів, під якою відкривали свій домашній сезон вітчизняні богатирі у суперництві з атлетами ще з дев'яти країн. За подіями на спеціалізованому майданчику постійно спостерігало щонайменше 10 тисяч глядачів. Враховуючи ротацію публіки, адже видовище тривало вісім годин, подію відвідала цілком «футбольна» аудиторія — до 30 тисяч осіб.

Олімпійський чемпіон знову на коні

Олімпійський чемпіон знову на коні

Востаннє перед розпадом СРСР збірна Союзу виступила на чемпіонаті Європи з кінного спорту у 1991 році і посіла там друге місце. Тоді троє з чотирьох кінників представляли Україну. Серед них був і олімпійський чемпіон Олег Ковшов, який цей епізод на прес-конференції в агенції «Укрінформ» згадав не випадково. Ми справді мали в недалекому минулому гарні позиції на міжнародній арені й приносили левову частку слави союзному кінному спорту. За роки незалежності відбувся очевидний спад, оскільки вид спорту потребує значного фінансування, не приносячи ніяких дивідендів. І ось останнім часом ситуація ніби змінюється у позитивний бік. І зараз упевнено почувається в сідлі Ковшов, який сьогодні й наступні два дні братиме участь у представницькому міжнародному турнірі з виїздки для спортсменів східноєвропейських країн.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики