Президент США Джордж Буш не виключає військової акції проти Ірану. «Ми хочемо розв'язати це питання (ядерних програм Ірану) дипломатичним шляхом і працюємо над цим. Але всі варіанти можливі», — сказав американський президент. Одночасно Буш заявив про потребу створення об'єднаного фронту народів, «які усвідомлюють загрозу, якою була б ядерна зброя в руках Ірану». Буш сказав, що Сполучені Штати вже тісно співпрацюють у цій справі з Великою Британією, Францією та Німеччиною. Він також має обговорити іранську тему з китайським лідером Ху Цзиньтао, який цього тижня прибуває з візитом до США. Наразі Китай негативно ставиться до накладання санкцій на Іран, не кажучи вже про військову інтервенцію до цієї країни. Президент Франції Жак Ширак, який учора розпочав дводенний офіційний візит до Єгипту, сказав в інтерв'ю провідній єгипетській газеті «Аль-Ахрам», що ще не пізно Ірану призупинити свої ядерні програми та відновити переговори з міжнародною спільнотою. Водночас він заявив, що Іран з ядерною зброєю є «неприйнятним» для світу.
Учора в Москві, у приміщенні МЗС, відбулася неформальна зустріч (так званий робочий обід) високих дипломатів шести провідних країн світу: США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Китаю та Росії. На ній обговорювалися шляхи вирішення кризи, створеної іранськими ядерними програмами. Агенція ІТАР-ТАКС повідомила, що ця зустріч була приватною, тому про її результати не розголошують, хоча голова американської делегації, заступник держсекретаря Ніколас Бернс мав провести коротку пресову конференцію о 21.00 за московським часом. Агенція «Інтерфакс» повідомила з посиланням на свої джерела, що на зустрічі не було досягнуто жодного прориву.
Рада безпеки ООН 29 березня проголосувала за те, щоб дати Ірану та МАГАТЕ ще 30 днів для обговорення кризи і її можливого вирішення. Ймовірно, що після звіту МАГАТЕ 29 квітня буде прийнято резолюцію про запровадження часткових міжнародних санкцій проти Ірану, яка не задовольнить США, і вони можуть перейти від слів до дій.