У ніч із четверга на п'ятницю гелікоптери ізраїльської армії завдали трьох авіаударів по території Сектора Газа, повідомила вчора агенція «Франс пресс». Речник ізраїльської армії заявив, що бомбардуванням піддані два офіси в Бейт Лах'я на півночі Сектора, в яких активісти радикального угруповання «Бригади мучеників Аль-Акси» зустрілися для планування ракетних ударів по Ізраїлю, а третій удар було завдано по посадочному майданчику для гелікоптерів усередині міста Газа. Речник додав, що ці авіарейди були відповіддю на позавчорашній обстріл палестинськими бойовиками з шести саморобних ракет південної частини території Ізраїлю. Палестинці натомість заявляють, що в результаті обстрілу завдано значних пошкоджень офісу поміркованої партії «Фатах», і він здійснений у той час, коли палестинський президент прибув до міста Газа для переговорів з рухом ХАМАС. Тому вони розцінюють авіаудари як чергову спробу ізраїльтян саботувати роботу нового уряду.
Учора у вранішні години, через кілька годин після бомбардування Гази, підрозділи ізраїльської армії здійснили рейд на табір палестинських біженців поблизу міста Наблус на Західному березі Йордану. У сутичках з армійськими підрозділами загинув один палестинський активіст та кілька осіб отримали поранення. Поранення отримали також двоє ізраїльських вояків. Ізраїльтяни заявили, що розшукували в таборі палестинських бойовиків. Одна особа була заарештована ними.
В інтерв'ю, яке з'явилося вчора на шпальтах впливової британської правої газети «Таймс», новий міністр закордонних справ Палестинської Автономії Махмуд аль-Захар заявив, що він не виключає можливості проведення в Палестині референдуму з питання визнання Ізраїлю та концепції співіснування двох держав — Ізраїлю та незалежної Палестини. Лондонська газета зазначає, що вперше представник уряду на базі радикального угруповання ХАМАС зробив настільки значні поступки, що вважає за можливе мирне співіснування двох ворогуючих держав. Захар також заявив, що новий уряд Палестинської Автономії готовий розпочати розмови з міжнародною спільнотою стосовно такого мирного співіснування цих двох країн Близького Сходу. Заява Захара звучить дисонансом по відношенню до позиції, яку позавчора виклав в інтерв'ю агенції «Ассошіейтед пресс» прем'єр-міністр ПА Ісмаїл Ханія, який категорично виключив можливість визнання палестинцями єврейської держави.