24.03.2006
Баскетбол

Чоловіки. Українська суперліга. 21-й тур: «Сумихімпром» — «Пульсар» — 109:84 (Р. Кривич (40) — Скиданов (23)), «Кривбасбаскет» — «Миколаїв» — 74:73, «Дніпро» — «Одеса» — 101:91, «Львівська політехніка» — «Азовмаш» — 83:98, «Маріуполь» — «Черкаські мавпи» — 80:88.

Турнірне становище: «Азовмаш» — 42, «Київ» — 41, «Хімік» — 35 (20), «Дніпро» — 35, «Миколаїв», «Сумихімпром» — 33, «Черкаські мавпи» — 32, «Будівельник» — 31, «Кривбас-баскет» — 30, «Одеса» — 28, «Маріуполь» — 26, «Політехнік» — 24 (20), «Пульсар», «Львівська політехніка» — 24.

Хокей

У ніч з середи на четвер відзначилися троє вихованців українського хокею, які, втім, захищають кольори інших збірних. Один із лідерів чемпіонату, «Кароліна», на виїзді обіграла «Баффало» завдяки п'ятому голу в сезоні екс-киянина Антона Бабчука й гольовому пасу уродженця Донецька Олега Твердовського. Обидва нині мають російське громадянство. А от шайба, закинута литовцем Дайнюсом Зубрусом, який путівку у великий хокей отримав у Харкові, не допомогла «Вашингтону» у Флориді.

Результати матчів НХЛ за середу: «Баффало» — «Кароліна» — 3:4, «Рейнджерс» — «Філадельфія» — 3:6, «Флорида» — «Вашингтон» — 3:2, «Даллас» — «Міннесота» — 4:2, «Анахайм» — «Колорадо» — 5:4 ОТ.

Велоспорт

В Іспанії проходить традиційна велогонка «Вуельта де Кастілья Леон». Кращий український велосипедист Ярослав Попович став переможцем другого етапу — гонки з роздільним стартом. 11 км він подолав за 13 хв. 1 сек., випередивши на одну секунду американського партнера по команді «Діскавері ченел» Джейсона Маккартні. На третьому з п'яти етапів довжиною 181 км галичанин фінішував восьмим у загальній групі з відставанням од переможця всього на дві секунди. В загальному заліку Попович посідає 11-те місце, відстаючи від лідера — казахстанця Олександра Винокурова — на 28 секунд. Ще один наш співвітчизник Олег Чужда — на 56-й позиції.

Фігурне катання

У ніч із середи на четвер визначилися перші володарі медалей на чемпіонаті світу в канадському Калгарі. На найвищу сходинку п'єдесталу зійшла китайська пара Панг/Тонг, яка за рахунок вдалого виступу у довільній програмі випередила срібних призерів Олімпіади-2006 Дао і Сяо Жанг. Бронзові медалі у росіян Петрової й Тихонова. Наші Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов фінішували на 10-й позиції, а Юлія Бєлоглазова й Андрій Бех — на 19-й.

У жінок сито кваліфікації подолали 30 із 43 спортсменок. Киянка Галина Єфременко показала 28-й результат, а 16-річна Аліса Кіреєва — лише 40-й, що залишило її за бортом основних змагань.