Приниження «королів»

Приниження «королів»

Якщо робити висновки про силу національних чемпіонатів «великої п'ятірки» за підсумками 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, то лідерами виявляться італійська серія А та іспанське прімеро, які вже делегували половину учасників чвертьфінальних матчів. Могло б бути й більше, але іспанці позбулися «баласту» й водночас найтитулованішого клубу континенту — мадридського «Реалу». А ось італійці можуть одержати ще й третього чвертьфіналіста, якщо «Інтер» зуміє виграти або зіграти 0:0 чи 1:1 удома з «Аяксом» після гостьових 2:2 — цей матч відбудеться 14 березня. Найбільшого ж фіаско зазнала німецька бундесліга, яка втратила у головному клубному турнірі двох останніх своїх повпредів. Двох команд позбулася й Англія, але в неї ще залишився у вісімці кращих «Арсенал». І це при тому, що «каноніри» на внутрішній арені перебувають в очевидній кризі. Можливо, підопічним Арсена Венгера у рік відкриття нового клубного стадіону вдасться потрапити до складу учасників наступної Ліги чемпіонів через виграш цьогорічного трофею?

Офіційна проба сил

Офіційна проба сил

Традиція проводити світові першості з легкої атлетики з'явилася доволі недавно — перша з них відбулася лише 1983 року в Гельсінкі. Змагання під дахом Міжнародна федерація (ІААФ) започаткувала на чотири роки пізніше. Спершу найкращі спортсмени ігнорували чемпіонати світу в закритих приміщеннях, але останніми роками інтерес до цих стартів значно зріс, тому нині їх стабільно проводять раз на два роки, а то й частіше.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Лілія Подкопаєва: Я пишаюся, що я з Донецька, навіть коли чую образливі слова щодо мешканців цього міста

Лілія Подкопаєва: Я пишаюся, що я з Донецька, навіть коли чую образливі слова щодо мешканців цього міста

Учора ти стояв на подіумі, з тобою вважали за щастя поспілкуватися керівники багатьох держав, твоїм іменем називали дітей. Учора була слава, твоє життя було успішним і повноцінним. Ти знав, що досяг визнання важкою працею на тренуваннях, тому сприймав усе це, як заслужені «дивіденди» від суспільства. І раптом прийшов час завершити кар'єру, а отже, розпочати все «з нуля». Чи варто дивуватися, що багато спортсменів впадають у депресію, коли бачать, що в «новому житті», незважаючи на популярність, їх не надто чекали? Що тут діють закони, далекі від правил чесної спортивної боротьби, а країна, яка їхні перемоги вважала своїми, залишила «пенсіонерів» наодинці зі своїми проблемами? Часто це закінчується трагічно.
І хоча б заради того, щоб таких сумних випадків було менше, потрібно розповідати про тих спортсменів, які змогли поставитися до нового етапу в житті як до чергового турніру — своєрідного змагання за успішність у суспільстві. Що стало запорукою нових перемог Лілії Подкопаєвої — любов, характер, рідне місто? Відповіді на ці запитання — в інтерв'ю «УМ» з уславленою українською гімнасткою, а тепер — успішним спортивним менеджером.

Всі статті рубрики