07.03.2006
Легка атлетика

У французькому місті Льовен відбувся розіграш третього Кубка Європи для національних команд у закритих приміщеннях. Право змагатися серед еліти отримали вісім провідних збірних. Українські чоловіки, дебютанти турнірів такого рівня, посіли п'яте місце, наші дівчата — шосте.

Змагання у стрибках у довжину з результатом 7,88 м виграв Олексій Лукашевич із Дніпропетровська. Срібним призером у бігу на 60 м став Анатолій Довгаль із Харківщини, а треті місця посіли Олексій Рачковський (400 м), Тетяна Головченко (3000 м), Василь Цикало та Наталка Тобіас (1500 м).

Біатлон

У німецькому Лангдорф-Арберзеє завершився чемпіонат Європи. Минулого уїк-енду українські спортсмени виграли ще три медалі. В'ячеслав Деркач зумів піднятися з дев'ятого місця у спринті на третє у гонці переслідування. Валентина Семеренко після «золота» у спринтерській юнiорськiй гонці отримала срібну нагороду у «персьюті». Друге місце посіла й наша чоловіча естафетна команда (Деркач, Біланенко, Дериземля, Лисенко), яка пропустила вперед білорусів, але випередила другий склад норвежців. Таким чином Україна в Німеччині здобула шість нагород — по дві кожного гатунку.

Фристайл

У швейцарському Давосі на етапі Кубка світу українці Станіслав Кравчук та Енвер Аблаєв посіли четверте й шосте місця відповідно. Для наших акробатів цей виступ став кращим результатом у цьому сезоні.

Лижі

На етапі Кубка світу у шведському містечку Мора жінки долали марафонську дистанцію 45 км. Українка Валентина Шевченко показала лише 18-й час (2 г. 24 хв. 50 сек.), а призерками стали норвежки Бйорген і Педерсен та словенка Майдич.

Художня гімнастика

У Москві відбувся перший етап серії Гран-прі у цьому році. За доволі упередженого суддівства, урожай із трьох золотих медалей зібрала росіянка Аліна Кабаєва, яка повернулася у великий спорт. Киянка Наталка Годунко отримала «бронзу» за вправу із стрічкою, а Ганна Безсонова, яка виконувала лише дві вправи, взагалі залишилася без нагород. Цікаво, що у вправах із м'ячем наша Годунко опинилася нижче росіянки Капранової навіть при тому, що підопічна Ірини Віннер втратила предмет...

Волейбол

Чоловіки. Суперліга. 13-й тур. «Маркохім» — «Юр. академія-1» — 3:1, 3:1; «Зарево» — «Юр. академія-2» — 3:0, 3:0; «Локомотив» (Х) — «Азот-Спартак» — 1:3, 2:3; «Локомотив» (Дн) — «Кримсода» — 2:3, 1:3;.

Турнірне становище: «Азот-Спартак» — 47, «Маркохім» — 45, «Кримсода» — 44, «Локомотив» (Дн) — 41, «Юр. академія-1» — 39, «Локомотив» (Х) — 36, «Зарево» — 33, «Юр. академія-2» — 27.