Невідомі охоронці на світанку ввірвалися до приміщення держпідприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» і спробували захопити цю компанію з першої спроби. Щоправда, це молодикам не вдалося. На момент підготовки матеріалу у номер УНІАН, посилаючись на слова директора «Укрінтеренерго» Олега Бугаєва, стверджував, що охоронці змогли потрапити лише на перший, п'ятий i шостий поверхи будівлі, але кабінет директора для них виявився недосяжним. До того ж пан Бугаєв оперативно приховав печатку і документи компанії. У штурмі він звинуватив не абикого, а Міністерство палива та енергетики. Він переконаний, що наказ штурмовикам віддавав безпосередньо міністр Іван Плачков, адже особисто бачив біля будинку «Укрінтеренерго» першого заступника міністра палива та енергетики Юрія Продана.
Слід відзначити, що 13 років тому «Укрінтеренерго» й створювалося з метою підвищення ефективності діяльності енергетичної галузі України у сфері зовнішньоекономічних відносин, а його засновником і чинним контролюючим органом є саме Міністерство палива та енергетики. I якщо зараз компанія звинувачує засновника у здійсненні ручного керування i втручанні в господарську діяльність підприємства, то, з іншого боку, навпаки, вважають, що подальше перебування пана Бугаєва на посаді директора держпідприємства є недоцільним через невиконання фінансових показників діяльності. У кожної сторони своє пояснення конфлікту i, як водиться у таких випадках, до яких багато хто вже звик на численних «штурмових» прикладах минулого року, — й «свої» рішення Феміди з різних куточків країни.
Олег Бугаєв, наприклад, стверджує, що керівництво Мінпаливенерго вимагало від нього розірвати контракти з іноземними партнерами щодо експорту електроенергії й укласти нові угоди із запропонованими фірмами. I якби «Укрінтеренерго» пішло на це, одні лише штрафні санкції від іноземців сягнули б п'ятдесяти мільйонів доларів. Щоб змінити непоступливе керівництво компанії, у міністерстві нібито зареєстрували нову редакцію статуту «Укрінтеренерго», в якій передбачили посаду не директора, а ...президента. Цим президентом, за даними Бугаєва, нібито вже призначено Ігоря Дроздова. Натомість Бугаєв знайшов «прихисток» на Різницькій, адже саме до Генпрокуратури він звернувся за захистом.
За даними НАК «Енергетична компанія України» саме Бугаєв за допомогою численних присудів Феміди заблокував можливість держави впливати на діяльність «Укрінтеренерго». Кількома судовими рішеннями заборонено здійснювати будь-які дії, спрямовані на усунення його особи від виконання обов'язків директора, звільняти з посади і призначати інших осіб виконувачами обов'язків директора.