SOSиски i соя

SOSиски i соя

Японці люблять повторювати: я є те, що я їм. Тому будь-хто із нас погодитися: усі продукти харчування вимагають особливої перевірки на безпеку. Харчі у привабливих коробках і яскравих пакунках можуть містити в собі серйозну загрозу нашому здоров'ю — це не таємниця. Згадайте, як перебираючи крупу, ми часом знаходили в ній дрібні камінчики, комусь і на ювелірні прикраси доводилось натрапити. А скільки сюрпризів буває в ковбасі! І скалки від кісток, і шматки плівок — усіх знахідок просто не перерахувати. Щось стороннє часом знаходимо й у хлібі. Експерти називають це «небезпечними фізичними факторами», яких не повинно бути в якісному товарі. Фахівці проблему розуміють глибше і нагадують про те, що не всі небезпечні речі можна побачити або відчути на зубах. Йдеться про деякі хімічні та біологічні фактори впливу, що псують наші харчі. Наприклад, під час технологічного процесу наша майбутня їжа може захопити із собою і залишки миючої речовини з погано вимитої ємності, і машинне мастило, що накапало зі змащеного механізму... Тобто все, що в той чи інший час у процесі технологічної обробки продукту знаходилось поруч із ним. Небезпеку можуть нести й бактерії, що активізуються через недотримання умов зберiгання продукту, від його перегріву або недогріву, через перетримування при бродінні.

Хімічна канцелярія:

Хімічна канцелярія:

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Купуючи продукти, що містять різні харчові добавки (консерванти, барвники, емульгатори), звертайте увагу на перші чотири символи (наприклад — Е104) на упаковці. Дослідження підтвердили, що при частому вживанні ціла низка таких речовин є серйозною загрозою здоров'ю.

Дещо з правил про зберігання та торгівлю харчовими продуктами

Дещо з правил про зберігання та торгівлю харчовими продуктами

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

*Апельсини, лимони, гранати можна зберігати в холодильнику при температурі +2—+6 градусів до півроку, а мандарини та грейпфрути — до 4 місяців. Банани спілі зберігаються при температурі +12 до чотирьох днів.
*Хліб упакований може продаватися після витягу з печі не більш як 72 години, а якщо це упаковані невеличкі хлібні вироби вагою до 200 грамiв — 36 годин.

Всі статті рубрики