«Шахтар» — чемпіон!

10.02.2006

Останній матч російсько-українського турніру в Ізраїлі грався лише вчора (зустрічалися київське «Динамо» й московський ЦСКА). Але переможець змагання й одночасно володар мільйона доларів призових визначився ще до нього у протистоянні «Шахтаря» й «Спартака». Поєдинок міг і не відбутися — в Тель-Авіві на його околицях у середу ввечері почалася піщана буря, а потім ще й пішов дощ, але попри це двобій таки розпочався.

Команди діяли не дуже швидко, тому гольових моментів було небагато. На останній хвилині першого тайму бразильський гірник Елано реалізував 11-метровий за фол проти нього. А переможну крапку в матчі на першій доданій арбітром до часу другої половини гри хвилині поставив Бєлік після пасу Воробея. На гол престижу П’яновича «помаранчево-чорні» уваги не звернули — у підсумку 2:1 на користь віце-чемпіона України. У складі «Шахтаря» на поле після травми вийшов Матузалем, а от Тимощук ще лікується. За «Спартак» 59 хвилин відіграв український півзахисник Калиниченко.