Останнім часом міліцейська черга на житло активно зменшується. Люди в погонах, які роками чекали на квартири, перебиваючись у гуртожитках, вже й не сподівалися стати новоселами до пенсії, все частіше отримують ключі від нового житла. Стрічки навколо нарешті завершених довгобудів, до яких минулій владі не було діла, неодноразово перерізав i міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, i чимало його заступників. Минулих вихідних свято новосілля прийшло i до родин військовослужбовців Внутрішніх військ МВС у Сімферополі, де ключі підлеглим урочисто вручив командувач ВВ генерал-лейтенант Олександр Кіхтенко.
Сам Олександр Тимофійович зізнався, що функція нести радість у сім'ї є найприємнішою для нього як командувача. Адже вирішення житлово-побутових проблем бійців є одним із пріоритетів у діяльності як командування Внутрішніх військ, так і керівництва МВС у цілому. Впродовж минулого року власне житло отримали близько трьохсот сімей військовослужбовців Внутрішніх військ. Як повідомила «УМ» прес-секретар ВВ Світлана Павловська, це стало можливим як завдяки праці фахівців житлово-будівельних служб ВВ, так i взаємодії правоохоронців із місцевими органами влади. А ще проводилася певна робота з наявними підприємствами-дебіторами та оптимізація існуючих нерухомих фондів і земель. Отже, дитячий сміх у новеньких квартирах правоохоронців лунатиме ще й не раз.
А ТИМ ЧАСОМ...
У 2006 році всі дільничні міліціонери України одержать безлімітні спецпакети мобільного зв'язку, які сплачуватимуться з держбюджету за цінами, що в десятки разів нижчі від стандартних, стверджує міністр внутрішніх справа Юрій Луценко.
«У нас безлімітний пакет від UMC — 20 грн. на місяць. Вони пішли для нас на безпрецедентні знижки, але ми оголосили тендер, і якщо, припустимо, пан Ахметов захоче нам дати по 10 грн., ми будемо дуже вдячні. Якщо «Київстар» запропонує безкоштовно, ми теж гідно оцінили б цей крок», — сказав пан Луценко, представляючи позавчора нового керівника обласної міліції у Запоріжжі.
Зв'язок i транспорт — це головні засоби сьогодення, які потрібні правоохоронцю для ефективної та оперативної роботи. Але, за словами міністра, надалі цими засобами забезпечуватимуть не лише дільничних міліціонерів, а й громадських помічників дільничних, яких в Україні близько 20 тисяч осіб.