А караван іде?

А караван іде?

Мабуть, якби це був не газ, знайшлося б щось інше. Коли в розпалі передвиборча кампанія, тема для гарячих дебатів завжди знаходиться. Але ніде правди діти — з газом нашим політикам таки пощастило. Бо такого благодатного поля для критики влади і, що головне, тривалого самопіару (і влади, й опозиції) ще пошукати. Отже, шоу триває: «газова війна», нібито скінчившись (чи надовго?) на міждержавному рівні, знайшла своє продовження на внутрішньополітичному «ринку» України. Попит породжує пропозицію: електорат чекає пояснень, і він їх отримує.

Анатолій Кінах: Принципова позиція Президента й уряду врятувала всю українську економіку

Анатолій Кінах: Принципова позиція Президента й уряду врятувала всю українську економіку

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У понеділок в інтерв'ю «УМ» секретар Ради національної безпеки й оборони назвав підписану «Нафтогазом України» та російським «Газпромом» угоду захистом національних інтересів України і розповів про деякі подробиці цього контракту.

Угода про врегулюваннявідносин у газовій сфері

Угода про врегулюваннявідносин у газовій сфері

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Відкрите акціонерне товариство «Газпром» (Російська Федерація), іменоване надалі Газпром, в особі Голови Правління О.Б.Міллера, який діє на підставі Статуту, з одного боку, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (Україна), іменована надалі Нафтогаз України, в особі Голови Правління О. Г.Івченка, який діє на підставі Статуту, з іншого боку, а також Компанія «Росукренерго» (Швейцарія), іменована надалі Росукренерго, в особі виконавчих директорів О. А. Пальчикова і К. А. Чуйченка, які діють на підставі Установчого договору, іменовані разом Сторони, прагнучи на взаємовигідній основі врегулювати взаємні відносини в газовій сфері, уклали дану Угоду, домовившись про таке:

Падіння-2

Падіння-2

За неповний рік «помаранчевої» влади у відставку відправлено вже другий уряд. Цього разу Прем'єра й компанію позбавив посад не Президент, а парламент, незадоволений фіналом «газової війни».

Цікаво, що Юрій Єхануров став другим після Віктора Ющенка зразка 2001 року
главою Кабміну, якого «зігнали» депутати. Що далі? Ситуацію ускладнює те, що якраз у ці дні набрали чинності зміни до Конституції. Країну очікує непросте «межичасся». А до виборів в. о. Прем'єра залишатиметься все ж Єхануров...

Скинули. I що?

Скинули. I що?

Отже, уряд у відставці. Жити зовсім без уряду держава не може, тож, поки Юрій Єхануров і його підлеглі залишаються виконуючими обов'язки, комусь слід підшукувати нові кандидатури на посади Прем'єра, віце-прем'єрів та міністрів. От тільки кому? Нагадаємо, з 1 січня набули чинності зміни до Конституції, внаслідок яких Україна перейшла з президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми правління. Відповідно до нововведень, Президент призначити Прем'єр-міністра уже не може — це право надане Верховній Раді.

Всі статті рубрики