9,237 мільярда гривень — на думку мера Києва Олександра Омельченка, саме таку доходну частину столичний бюджет може отримати наступного року. За словами Сан Санича, такого великого бюджету Київ ще не бачив: ні до війни, ні після війни, ні за часів Радянського Союзу. Крім того, мер назвав новий бюджет цілком прозорим, соціальним і водночас не політичним. Депутати Київради, які вчора проголосували за прийняття бюджету, додають: порівняно з «гаманцем» на поточний рік (який склав близько 5,3 мільярда гривень) офіційний бюджет на рік наступний вийшов значно кращим: більше коштів виділяється на будівництво житла для соціально незабезпечених верств населення, збільшені видатки на будівництво житла за програмою «50 на 50», для кредитування молодих сімей.
Видатки міського бюджету в 2006 році будуть спрямовані на державне управління (141,5 мільйона), освіту (понад 97 мільйонів), охорону здоров'я (746,4 мільйона), соціальний захист та соціальне забезпечення (майже 532 мільйони), житлово-комунальне господарство (понад 180 мільйонів), культуру і мистецтво (125,5 мільйона), фізичну культуру і спорт (майже 80 мільйонів), будівництво (2 мільярди 154,8 мільйона гривень).
Нагадаю, що всього місяць тому мер Києва не думав давати таку схвальну оцінку проекту міського бюджету. Навпаки, Сан Санич називав його «бюджетом доїдання того, що залишилося після проїдання у попередні роки». Особливо ж Олександр Омельченко побивався через те, що в скарбниці не було заплановано грошей на розбудову метрополітену (а нові станції будувати треба), а на деякі важливі програми виділялося менше коштів, ніж хотілося б. Ситуація змінилася, коли Мінфін повернув столиці борг (нехай не цілий мільярд, а лише половину) і держава запланувала субвенції на будівництво Подiльського мостового переходу, розвиток метрополітену, реконструкцію історичної частини міста і так звані «депутатські гроші».