Президент «проклав» дорогу на Крим

Президент «проклав» дорогу на Крим

Чергова робоча поїздка Президента Віктора Ющенка в регіони знову була «південною»: цього разу главу держави зустрічали на Херсонщині. Впродовж дня Президент устиг передати ключі від автомобілів «Таврія» чотирьом інвалідам війни з Херсонської області, привітати із присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» матір одинадцяти дітей Світлану Солук, побувати в Херсонському обласному центрі соціальної та трудової реабілітації дітей-інвалідів та передати малюкам подарунки — іграшки, солодощі, а центру — оргтехніку.

«Мінсумісників»

«Мінсумісників»

Список блоку «Наша Україна», як і вимагав Президент, повністю позбувся «губернаторів». Ідучи назустріч розмежуванню роботи у виконавчій владі та балотуванню до парламенту, заяви на звільнення написали двоє керівників ОДА — Павло Жебрівський (Житомирщина) та Едуард Зейналов (Кіровоградщина). Всі інші «нашоукраїнці»-«губернатори» вирішили зосередитись на роботі в областях ще перед з'їздом «Нашої України». І хоча багато кому не сподобався ультиматум глави держави, вони похвалили Президента за принциповість: якщо вже поставив вимогу, то дуже ретельно її дотримується.

Поки що — з правом листування

Поки що — з правом листування

Цікава «комунікація» відбувається між Партією регіонів та міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком. Як відомо, минулого тижня активісти фракції ПР у парламенті звинуватили міліцейське відомство у «вибиванні» свідчень проти їхнього Колесникова й поклали Луценкові на трибуну пакет сухарів — він їх «регіоналам» повернув, натякнувши, що в тюрмі така провізія доречніша. Після цього донецьке обласне відділення партії Януковича провело піар-акцію «до Дня міліції» під назвою «Вибери книгу — привітай міністра!».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

2006-й — рік подання заявки на членство в ЄС?

2006-й — рік подання заявки на членство в ЄС?

Цього року в Україні з'явилася ще одна професійна «червона» дата. Нарешті свята на своїй вулиці діждалися працівники дипломатичної служби. Свято це, згідно з указом Віктора Ющенка від 21 листопада, щорічно відзначатиметься у найкоротший день року — 22 грудня.
Відтак учора відбулися дебютні святкування, щоправда, за традиційним для таких днів сценарієм: зустріч міністра закордонних справ iз ветеранами дипломатичної служби, зібрання колективу центрального апарату МЗС, урочисті збори та концерт у Національній філармонії України за участю керівництва держави. А з самого ранку Тарасюк поклав квіти до пам'ятної дошки першому міністру закордонних справ України Олександровi Шульгiну (він став генеральним секретарем міжнародних справ УНР після відповідного рішення Центральної Ради 22 грудня 1917 року).

А судді — ніхто...

А судді — ніхто...

У вмінні буквально на голому місці псувати свій імідж у світі Україні, мабуть, немає рівних. Навіщо фальсифікувати вибори, душити пресу, кидати до в'язниць політичних опонентів тощо, якщо й без того є чимало можливостей впасти в очах міжнародної спільноти десь до рівня плінтуса? Схоже, саме до цієї точки, щонайменше з погляду Венеціанської комісії, зусиллями Верховної Ради стрімко прямує наша держава. Адже саме парламент (якому, нагадаємо, після вступу в дію змін до Конституції належить по суті керувати державою) вже кілька місяців стоїть на заваді роботі Конституційного Суду.

Всі статті рубрики