Арешт не для «Русланів»

Арешт не для «Русланів»

Скандал із затриманням українських літаків «Руслан» у Канаді та Бельгії відтепер — тема закрита. Днями у Гостомелі після півторарічного полону в Брюсселі приземлився Ан-124 (канадський «в'язень» же в Україну прибув ще в січні цього року). Літаки підрозділу АНТК імені Антонова, авіакомпанії «Авіалінії Антонова», заарештовані за борги нашої держави, відтепер можуть вільно літати по світу — загрози їхнього затримання більше немає. За словами виконувача обов'язків генерального конструктора АНТК імені Антонова Дмитра Ківи, це стало можливим завдяки мировій угоді — її ж підписали за сприяння Президента України Віктора Ющенка. (Нагадаємо, «антоновські» «Руслани» стали «жертвами» судової тяганини між кіпрською компанією «ТМR Energy Limited» та Фондом держмайна України).

Хімічна атака на «Вищу школу»

Хімічна атака на «Вищу школу»

Проблеми у видавництва «Вища школа» розпочалися у червні цього року. Працівників став турбувати неприємний запах, погіршилося їхнє самопочуття. Спочатку це пов'язували зі звичайним хімічним смородом, який залишився після ремонту, проте запах не вивітрювався, а членам колективу ставало все важче знаходитися у робочому приміщенні. За словами заступника директора видавництва Сергія Опанасенка, сьогодні з 65 членів колективу нормально себе почуває лише семеро. В інших помітне подразнення слизових, часті головні болі, людей нудить, бувають астматичні напади.

Проферосплавили...

Проферосплавили...

Як не влаштовував на початку цієї осені у Нікополі олігарх Віктор Пінчук проплачені «майдани» перед прохідною «прихватизованого» ним заводу феросплавів, але й цей потужний промисловий об'єкт вислизає з його рук. Але чи повертає Феміда цей завод у лоно держави?Адже позавчора Дніпропетровський господарський суд зобов'язав Нікопольський завод феросплавів виконати рішення, прийняті на загальних зборах акціонерів підприємства, що відбулися 30 серпня. Хоча не все так просто.

Стань екcпертом на годину

Стань екcпертом на годину

У Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України 16 грудня відбудеться «День відкритих дверей». У лабораторному комплексі, що працює за 45 напрямами, кожен бажаючий зможе на якийсь час стати «трохи екcпертом»: навчитися відрізняти фальшиві гроші від справжніх, потримати у руках кулю, що була виявлена на місці злочину, ознайомитися з різновидами наркотичних засобів.

НЕВИПРАВНІ?

НЕВИПРАВНІ?

За часів дерев'яних бричок люди крали один в одного коней, а тепер полюють на авто. При цьому з якоюсь епохальною стійкістю дожив до наших часів і не менш спокусливий до чужого добра охоронець правопорядку, здатний за персональну винагороду заплющити на біблійний гріх свої пильні очі. Це — як спадкова хвороба, викликана небезпечним вірусом, що не лікується ні часом, ні вакциною, ні страхом перед покаранням. Навіть смерть для декого буває привабливішою у разі, коли йдеться про необхідність приборкати себе перед давнім, мов світ, «не вкради».

Всі статті рубрики