Трудовий колектив обласної державної телерадіокомпанії «Лтава» звернувся до Полтавської міськради з пропозицією перейменувати вулицю Рози Люксембург на вулицю Раїси Кириченко. Адже «діячка німецького, польського й міжнародного робітничого руху», як представляли «полум'яну Розу» в радянських енциклопедичних словниках, ніколи не мала до Полтави жодного відношення. Водночас відома українська співачка, уродженка Полтавщини, Раїса Кириченко в роки своєї творчої зрілості й воістину всенародного визнання не тільки жила в обласному центрі, а й мала на згаданій вулиці своєрідну другу домівку.
Йдеться про студію звукозапису полтавських «радійників», у якій вона записувала тоді більшість своїх пісень — на оплату записів у столичних студіях у народної артистки просто не було коштів... На «Лтаві» ж її «писали» безкоштовно. Тут підтримували Раїсу Панасівну й у часи тяжкої недуги. Тож із журналістами, звукорежисерами цієї телерадіокомпанії в неї склалися найтепліші стосунки. На жаль, про все те доводиться говорити у минулому часі.
До речі, останнім часом для увічнення її пам'яті на Полтавщині зроблено чимало. Зокрема, на будинках у селі Корещині Глобинського району та в обласному центрі, де жила берегиня української пісні, відкрили меморіальні дошки. У педагогічному університеті започатковують музей своєї почесної професорки. Відомий далеко за межами області хор «Калина» цього навчального закладу на Покрову (саме в цей день Раїса Кириченко народилася) подарував полтавцям чудовий концерт пам'яті видатної земляки...