Сьогоднi дати вулицями Києва пройде парад військових оркестрів, а ввечері на головній площі столиці кияни і гості міста побачать святковий феєрверк. Крім того, протягом дня урочисті мітинги, присвячені річниці, відбудуться на майдані Незалежності, на території Державного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» (село Нові Петрівці Київської області) та Букринському плацдармі (село Ходорів Київської області).
До організації святкування столичні чиновники підійшли серйозно. Тож до річниці всі ветерани війни — учасники визволення Києва — отримають матеріальну допомогу, подарунки, а також пам'ятний знак «60 років визволення Києва від німецько-фашистських загарбників». Кабмін розпорядився взяти на постійний облік ветеранів війни — учасників пам'ятних подій Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років, профінансувати створення, оновлення експозицій Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років» та проведення ремонтно-реставраційних робіт у Державному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році».
У зв'язку зі святкуванням у музеях державних установ, організацій, навчальних закладів, кімнатах бойової слави військових частин і з'єднань організовані тематичні виставки та експозиції, присвячені 60-й річниці визволення Києва. У ці святкові дні у столиці організовуватимуть «круглі столи», науково-методичні та читацькі конференції, фотовиставки.
До речі, столичні музеї вже отримали перші подарунки з нагоди свята: міський голова Олександр Омельченко передав Музею iсторії ВВВ символ Прапору Перемоги. Цей символ київська делегація отримала цьогоріч у Курську. Після недовгих гостин у Києві прапор вручатиметься по черзі усім містам-героям колишнього СРСР, де відбувалися великі історичні битви.