У розшуку горобець хатній: кількість маленьких пташок помітно скоротилася у містах
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Технічний прогрес не спинити, як і його просування у маси. Ще п'ять років тому мобільний телефон був дорогою буржуйською цяцькою, а тепер персональні трубки є чи не в кожного студента. Приблизно те саме відбувається і з розповсюджуваністю іншої «навороченої» штукенції, MP3-плеєра (читається «Ем-Пе-три...»): принаймні в Києві половина молоді вже слухає не звичайні касетні програвачі, а ці міні-магнітофончики, які містять купу музики у цифровому форматі, а самі — розміром із півпальця. А оскільки техніка прямує ще й у бік зменшення, то скоро така річ, як MP3-плеєр, може стати взагалі непомітною. І з нею можна буде взагалі не розлучатися, зашивши, приміром, у... груди!
Так-так, не дивуйтеся. Як повідомляє сайт «Ананова», цю ідею — вмонтувати комп'ютерні чіпи з музикою у тіло користувача — вже розробляють фахівці лабораторії BT Futurology. Вони обіцяють, що звичним побутовим пристроєм така штукенція може стати років за 15.
Отже, бюст краще брати жіночий (авжеж, і, мабуть, той, де вже є трохи силікону). А задіювати варто обидві груді: одну — власне, під плеєр, іншу — під сховище персональної колекції музики. Причому аудіотеку можна буде періодично поповнювати.
Як каже фахівець згаданої наукової установи Ян Персон, сигнал із мініатюрного програвача буде передаватися в навушники, причому пристрій працюватиме за допомогою універсальної технології бездротового зв'язку Bluetooth. Невеличка пластикова панель, де треба буде тиснути якісь кнопки, може бути прикріплена на зап'ястку. Хоча якщо так, то чому б і сам плеєр не прикріпити туди ж, а не зашивати його до серця? Адже мало як ті електричні імпульси на людину впливатимуть...
Чи знали ви, що в нас є Українське товариство охорони птахів? >>
Леонардо Ді Капріо — один із найвидатніших акторів нашого часу. >>
Фінал Дитячого Євробачення відбувся у суботу, 16 листопада й перемогу здобула Грузія. >>
На аукціоні Sotheby's в Гонконгу картину американського експресіоніста Марка Ротко "Без назви (Жовтий і синій)" продали за 32,5 млн доларів. >>