Українська газовидобувна компанія формує свою еліту

Українська газовидобувна компанія формує свою еліту

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Про видобуток вітчизняного газу останнім часом говорять усе частіше. По-перше, зайвий раз оглянути свої ресурси ніколи не завадить. Для довідки:за даними Мiнпаливенерго, українські нафтогазовидобувні підприємства в січні-вересні 2005 року збільшили видобуток природного газу й довели його до рівня 15 мільярдів 288 мільйонів кубометрів. По-друге, на тлі заяв російського «Газпрому» про підвищення ціни на блакитне паливо проаналізувати можливості українського газовидобування сам Бог велів. По-третє, зростання тарифів на опалення й теплу воду в житлово-комунальному господарстві примушує вкотре скласти подяку тим, хто відкриває газові родовища на теренах нашої країни, нарощує видобуток i ресурсну базу галузi. Тому дочірня компанія «Укргазвидобування» відчуває себе дуже потрібною і намагається привабити до себе на роботу найкращих фахівців.
З 4 по 6 жовтня цього року в Полтаві відбулася IV конференція молодих спеціалістів ДК «Укргазвидобування». З цієї нагоди генеральний директор компанії Ілля РИБЧИЧ дав інтерв'ю «УМ».

Чому в Україну «не йдуть» інвестиції?

Чому в Україну «не йдуть» інвестиції?

Щоб достойно конкурувати на міжнародних ринках, український бізнес потребує значних інвестицій. Одним із секторів української економіки, який відчув значну користь від іноземних надходжень, є мобільний зв'язок. Лише «Київстар», наприклад, інвестував більш ніж 1,2 мільярда доларів у створення мобільного зв'язку в Україні, а за останні шість місяців уся галузь заробила 2,5 мільярда доларів. Загалом у різний час у галузь залучалися російські, норвезькі, американські, турецькі та південнокорейські кошти. Щоправда, «прижилися» не всі — у декого з інвесторів виникали серйозні проблеми в роботі, й іноземні партнери були змушені залишити Україну з гірким присмаком розчарування. Але більшість інвесторів продовжують розвивати свій бізнес у нашій країні.

«Шануймося!»

«Шануймося!»

Позавчора Прем'єр-міністр Юрій Єхануров спілкувався з бізнесменами. Зустріч ця відбулася в рамках Ради підприємців при Кабінеті Міністрів. Зауважимо, обидві сторони добре знайомі. Глава уряду раніше тривалий час очолював одну з підприємницьких спілок, профільний парламентський комітет, а бізнесмени не раз зверталися по допомогу до ради експертів, яку створив пан Єхануров. Тому спілкування було досить приязним. Насамперед Юрій Єхануров закликав Раду підприємців до співпраці, зокрема в урядових комітетах, і пообіцяв, що під час підготовки проектів рішень їхній голос там братимуть до уваги. Вочевидь, з огляду на це Прем'єр висловив ще одну, досить несподівану як для бізнес-спільноти думку, з якою досі розмовляли на високих тонах. Юрій Єхануров зазначив, що Рада підприємців отримає право до 15 листопада накладати вето на урядові рішення. «Після 15 листопада слово «вето» не повинно лунати, нам потрібно домовлятися, шукати компроміс», — підкреслив він.

Всі статті рубрики