АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР З 10 ПО 16 ЧЕРВНЯ
10 червня. 25-й місячний день. Енергія дня повільна, відповідно не варто поспішати, метушитись, починати щось нове. >>
Перетворюємо Прем’єрку на домогосподарку...
Кажуть, Юлія Тимошенко найбільше подобається чоловікам. Недаремно вона має прихильників навіть серед «регіоналів» та есдеків, недаремно її ставлять на перші місця в рейтингах видавці журналів на кшталт «Плейбоя». Але, як не дивно, найактивнішим фанатом пані Прем’єрки в мистецькому світі Києва є жінка, художниця Наталя Колумбет-Моховикова. І у своєму прагненнi обожнення леді Ю. вона постійно «втинає» щось оригінальне.
Спочатку це була не просто Юля, а, так би мовити, два в одному. На портреті під назвою «I love Ю» Наталя зобразила обличчя, яке містить риси обох лідерів помаранчевої революції — Віктора Ющенка та Юлії Тимошенка, а про більшу симпатію авторки свідчила хіба характерна коса на голові «напів-Ющенка».
Наступною ідеєю пані Колумбет-Моховикової стала гра «Одягни і взуй Юлю». Пригадуєте таку дитячу розвагу: вирізаємо з паперу й наклеюємо на картон силует ляльки «без нічого», а затим припасовуємо до цієї фігури окремо вирізані деталі одягу. У випадку з Юлею їх можна знайти на сайті «Оглядач». Роздрукувавши малюночки на кольоровому одязі, можемо отримати Юлю-українку, Юлю-космонавта, Юлю в помаранчевій міні-спідниці тощо. «Гардероб» улюбленої сексі-лідерки «Обоз» - сайт, який її послідовно підтримує й піарить, — оновлює регулярно й забезпечує можливість «гри на одягання» в інтернеті. До того ж інтригує ще й так: «після того, як дитина одягне Юлю, тато із задоволенням може роздягнути Прем’єрку».
А Наталя Колумбет-Моховикова все на заспокоюється. Ще одна її «креатура» — Юля-Матьківщина. Принаймні так той самий «Оглядач» назвав картину художниці, на якому все та ж глава уряду зображена у вигляді матері, що годує груддю немовля. Грудь вражає. Приємного перегляду!
10 червня. 25-й місячний день. Енергія дня повільна, відповідно не варто поспішати, метушитись, починати щось нове. >>
Маленький старий готель в Одесі, рецепція:
— Послухайте, шановний, але у вас тут в ліжку клопи!!!! >>
Якраз в український День журналіста, 6 червня, в далекому Вашингтоні відгуляли весілля 28-річної Соломії (Саломе) Гонгадзе, доньки загиблого Георгія Гонгадзе, який уже багато років залишається для нас символом незалежної журналістики. >>
Мама Аліни Киценко: «Ми принципово відмовляємося від проплачених конкурсів — у справжньому світі моди цінують харизму, а не гроші». >>
У 2022 році зоопарк «12 місяців» на Київщині понад місяць перебував в окупації. >>
Цими вихідними в одному з храмів рідного міста Чернівці охрестила свого півторамісячного сина Марка-Габріеля співачка Аліна Гросу. >>