Нарешті Центральне митне управління лабораторних досліджень та експертної роботи змінило місце прописки. Управління розташувалось у приміщенні колишнього заводу «Маяк», що на Московському проспекті, 8, неподалік станції метро «Петрівка». Тепер саме тут здійснюватимуть екпертизу товарів, які ввозяться в Україну та виїжджають з неї, в тому числі — й контрабандою.
Колишнє місце базування в Інституті колоїдної хімії (вул. Вернадського, 42), за словами безпосередніх працівників, а їх тут близько 90 осіб, не витримувало жодної критики. Для роботи тут, не враховуючи нестачі обладнання, не вистачало елементарної «житлової площі», в проходи між меблями та численними купами різноманітної документації ледь могла втиснутись одна людина. Тепер у розпорядженні експертів — нове 4-поверхове приміщення, на кожному із поверхів — близько тридцяти кабінетів. Реконструкція будівлі та її технічне оснащення розпочалось ще близько двох років тому, але лише з приходом нової влади вдалося довести затяжний ремонт до кінця. Повна реконструкція приміщення та закупівля обладнання коштували майже 10 мільйонів гривень, які з часом окуплять себе сповна, адже завдяки роботі, що проводить управління, до Державного бюджету щорічно надходить приблизно 146 мільйонів гривень додаткових коштів.
Огляд усіх лабораторій, кожна з яких має своє призначення, особисто здійснили голова Держмитслужби Володимир Скомаровський та начальник Управління лабораторних досліджень Олександр Рувін. Варто відзначити, що підлеглі пана Рувіна щорічно проводять понад 85 тисяч експертиз. Різноманіття досліджень просто вражає: окрім звичних досліджень харчових продуктів, хімічних сплавів, лікарських засобів та препаратів, у переліку послуг є ще й такі, як експертиза наркотичних засобів, психотропних речовин, аналіз документів, грошей, дослідження нафтопродуктів, пально-мастильних матеріалів, балістична експертиза, ідентифікація почерку тощо. Тут відбуватиметься також точна ідентифікація виду товару, його класифікація задля недопущення перевезення через кордон України вантажу без сплати встановленого мита. Саме завдяки широкопрофільності виконуваних робіт до цього підрозділу Держмитслужби звертаються Служба безпеки, прокуратура, Міністерство охорони здоров'я та ще низка відомств.