Кіловат за фіранками
Чергова масна пляма з'явилася на мундирі директорського бомонду Запоріжжя з вини голови правління ВАТ «Запоріжжяобленерго» Олексія Андрощука, проти якого прокуратура Орджонікідзевського району міста порушила кримінальну справу. Чомусь не захотіли оперативники закрити очі на оборудку, прокручену ще в лютому 2004 року. На порозі весни всяке лізе в голову, ось правління ВАТ і вирішило, що їхньому кіловату не прожити без кухонних фіранок «Віта». І уклало аж десять договорів з приватним підприємством «Світлана К». Вартість замовленого товару ВАТ спершу не «засвітило», розплатившись 17-ма простими векселями власної емісії.
Знову за грати
Про першу «відсидку» засновника, видавця і редактора газети «Євпаторийская неделя» Володимира Лутьєва, точніше його майже місячний арешт як міру запобіжного заходу, «УМ» повідомляла наприкінці 2002 року. Тоді журналіста, до речі, інваліда 2-ї групи, підозрювали в організації замаху на свого земляка, депутата Верховної Ради Криму Миколу Котляревського. Арешту, нагадаю, передував крутий детектив із «викраданням» народного обранця-бізнесмена, спеціально організований задля достовірності висунутих звинувачень кримським УБОЗом. Пікантність ситуації полягала у тому, що майже двома роками раніше ті самі місцеві правоохоронці професійно «пресували» Котляревського і навіть на кілька місяців запроторили у СІЗО, позаяк той проходив одразу аж за одинадцятьма статтями Кримінального кодексу. Проте тутешня Феміда виявилася до Миколи настільки прихильною (всю провину на себе взяв його брат), що не тільки зняла всі звинувачення, а й компенсувала за рахунок держави йому моральні страждання у сумі понад 900 тисяч гривень.
«Незвані гості» Луценка
Схоже, у представників колишньої влади та породжених нею олігархів з'явилася нова гра — «незваний гість». Суть її полягає в тому, як довго той чи інший гравець зможе протриматися таким чином, щоб не отримати повістку або запрошення до МВС чи Генпрокуратури i якнайдовше відтягнути небажане гостювання в кабінетах слідчих.