Чиї ви, хлопці, будете?

Чиї ви, хлопці, будете?

Справа політичних провокаторів процвітає. Вони продовжують використовувати чужі бренди і виконувати замовлення «третіх сил». Це якщо вірити словам Юлії Тимошенко, яка в людях, що представилися членами партії «Батьківщина» й організували пікет під Кабміном, побачила самозванців. Ці особи (їх було кілька десятків, і приїхали вони нібито з Дніпропетровської, Одеської та Львівської областей) позавчора стояли під будинком уряду, щоб висловити протест проти напливу в тимошенківську «Батьківщину» бізнесменів із сумнівними капіталами. Пікетувальники нарікали: коли партія була в опозиції, їй були потрібні рядові члени, а зараз на них ніхто не звертає уваги, і наголос робиться на «грошових мішках». Такий підхід, на думку демонстрантів, руйнує партію.

Шлюб у комуналці

Шлюб у комуналці

Уже сама назва слухань, які позавчора відбулися у парламенті, — «Стан і перспективи євроінтеграції України та її участі у формуванні Єдиного економічного простору» — визначала основний ключ дискусії: чи шкодить участь у горезвісному ЄЕП нашій стратегічній меті — вступові до Євросоюзу? Вище керівництво держави відповідає, що ні, не заважає, і по дорозі в Євросоюз можна заскочити й до ЄЕП.

Голос із потойбіччя...

Голос із потойбіччя...

Навіть якби нова влада не зробила жодної помилки в економічній і кадровій діяльності, у нової опозиції залишався б необмежений простір для критики. Бо, схоже, принаймні соціал-демократи (о) ні про що інше й думати останнім часом не можуть, крім депутатів-сумісників. Та й не тільки їм насправді цікаво, коли вже нарешті нібито «помаранчеві» можновладці припинять плювати в душу своїм виборцям, порушуючи Конституцію. А заодно й давати своїм опонентам таку благодатну тему для гнівних спічів. Та що там спічі — опозиціонери навіть законопроект відповідний внесли, згідно з яким Президентові й Кабміну пропонувалося в разі, якщо призначений на «виконавчу» посаду народний депутат протягом 15 днів не складе мандат, відправляти його у відставку. І правильний нібито законопроект, але проголосували за нього тільки 207 парламентаріїв («НУ», БЮТ і СПУ фактично по нулях).

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Поминальна битва

Поминальна битва

Сьогодні президенти України та Польщі мають прибути до Львова, аби вшанувати відкриття цвинтаря Орлят, а також меморіалу воїнам Української Галицької армії на Личаківському кладовищі. Ця подія є настільки знаковою для Польщі, що разом зі своїм президентом до Львова планували прибути 5 тисяч поляків — значно більше, ніж на акцію до 60-річчя волинської трагедії в селі Павлівка (липень 2003 року), що стала першою спробою Української та Польської держав до історичного примирення.

Відлуння Сіверськодонецька на Печерських пагорбах

Відлуння Сіверськодонецька на Печерських пагорбах

Позавчора Генеральна прокуратура таки відпустила голову Луганської облради Віктора Тихонова після допиту у слідчого Лавренчука. Однак навряд чи Віктор Миколайович може спати спокійно. Адже 22 червня йому, як повідомляє прес-служба ГП, було «пред'явлено звинувачення... у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України)». І навряд чи один із організаторів відомого «з'їзду сепаратистів», який відбувся в Сіверськодонецьку Луганської області після другого туру минулорічних виборів, може пишатися тим, що виявився свого роду «піонером кримінального сепаратизму» в Україні. Тихонов став першим посадовцем, якому висунули офіційне обвинувачення у кримінальній справі про сепаратизм, що розслідується головним слідчим управлінням Генпрокуратури.

Всі статті рубрики