Нафта піде куди треба

Нафта піде куди треба

Призначений днями в.о.гендиректора ВАТ «Укртранснафта» Олександр Тодійчук заявив, що за місяць представить уряду план розвитку цієї компанії. Основні проблеми, які потребують негайного вирішення, на думку керівника «Укртранснафти», є спад обсягів транспортування нафтотранспортною системою України та уповільнення диверсифікаційних проектів, цитує прес-служба Української народної партії, членом якої є пан Тодійчук.

Донецький слід на «Червоному мармурі»

Донецький слід на «Червоному мармурі»

Наприкінці минулого тижня в Іспанії затримали трьох українців, яких підозрюють у відмиванні грошей. Більше того, як повідомила іспанська газета «Ель Мундо», посилаючись на Головне управління Цивільної гвардії (жандармерії) Іспанії, ця трійця пов'язана з українськими політиками із так званого «донецького клану». За даними жандармерії, затримані входили до злочинного угруповання, яке називають «Криворізьким». Усього, як сказано в повідомленні жандармерії, під час поліцейської операції «Червоний мармур» затримано 13 осіб, зокрема дев'ятеро іспанців, які «допомагали громадянам України і Росії вкладати відмиті злочинні гроші в нерухомість на курортному середземноморському узбережжі Іспанії».

Подорож за одне море

Подорож за одне море

З вечора 6 червня по 8 червня триває офіційний візит Президента України до нашого сусіда через море — Туреччини. Насичена програма включила в себе, крім офіційних зустрічей у столиці, ще одне місто — славетний Стамбул, або, як називали його козаки Цареград, — де Віктор Ющенко побачиться зі Вселенським патріархом Варфоломієм.

Міністерство дітей не зобидить?

Міністерство дітей не зобидить?

Звістка про те, що відому на всю державу дитячу поліклініку «Охматдит» виселяють, залихоманила громадськість столиці після того, як міністр охорони здоров'я Микола Поліщук заявив, що перевести туди працівників МОЗ означає раціональніше використовувати площі, віддані під медицину.

Чим блакитніше — тим дорожче

Чим блакитніше — тим дорожче

За результатами переговорів між керівником НАК «Нафтогаз України» Олексієм Івченком та головою «Газпрому» Росії Олександром Міллером, що відбулися в понеділок у Москві, з'явилася інформація, що російський газ для нас подорожчає щонайменше втричі, а від газотранспортного консорціуму, задуманого в 2003 році ще Кучмою та Путіним, доведеться відмовитися. Втім інформація ця станом на вчора мала радше неофіційний характер — її «скинули» в ЗМІ, насамперед в інформагенції «Інтерфакс» та РІА «Новости», поінформовані джерела в уряді РФ.

Вуличний імпічмент

Вуличний імпічмент

Приблизно 80 тис. осіб вийшли позавчора на вулиці столиці Болівії — Ла-Пас і оточили президентський палац та будинок Конгресу. Люди вимагали відставки президента у зв'язку з його спротивом планам націоналізації газового сектору та проведення конституційних реформ. Болівія має другі за обсягами запасів у Латинській Америці (після Венесуели) родовища природного газу, але з 8 мільйонів мешканців країни понад 60 відсотків живуть за межею бідності. Дехто з демонстрантів навіть закликав до народного повстання.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Леніна —на дзвіницю!

Леніна —на дзвіницю!

Рiч у тiм, що у прибудові львівської церкви Покрови Пресвятої Богородиці священнослужителі знайшли кілька днів тому бронзове погруддя «вождя світового пролетаріату». Духовні отці не довго думаючи вирішили переплавити бронзову знахідку на новий дзві

Програв вуха у карти

Програв вуха у карти

Навіщо людині вуха? Правильно, щоб чути. А троє хмельничан «без певного місця проживання» знайшли цим органам ще одне призначення. Свій вільний час під чарочку вони «убивали» грою в карти. І щоб додати їй більшої азартності, картярі вирішили карати «дурня». Ось тут і згодилися вуха, бо карати того, хто програв, вони вирішили щиглями по «локаторах».

Невпевненість євро

Невпевненість євро

Учора євро впало до найнижчої за останні 11 місяців вартості по відношенню до японської єни та найнижчої за останні півроку — по відношенню до американського долара. Якщо вчора вранці о 4.40 за Гринвічем за євро платили 130,95 єни, то на початок біржових торгів — уже 130,85 єни та 1,226 долара, повідомляє фінансовий сервep Бі-Бі-Сі. Послаблення позицій євро пояснюється передусім економічною та політичною невпевненістю, яка охопила Євросоюз після французького та голландського «ні» на конституційних референдумах і відмови Великої Британії проводити такий референдум. До речі, вчора черговим «відмовником» стала Чехія, прем'єр-міністр якої Іржі Пароубек заявив, що його уряд тепер не бачить сенсу проводити в країні конституційний референдум.

Заклинатель дощiв

Заклинатель дощiв

Учора над Черкащиною зашуміли дощі, яких тут давно чекали. Як стало відомо «Україні молодій», напередодні про дощ молилися у церквах Київського патріархату на прохання голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Черевка.

Всі статті рубрики