Минулої суботи село Костянтинівка Мелітопольського району стало епіцентром стихійного лиха: упродовж двох годин не вщухала злива, майже півгодини лупив небувалий град. Як повідомив «УМ» сільський голова Костянтинівки Леонід Біленький, затоплено близько 400 будинків, щонайменше десять з яких не підлягають ремонту (у деяких хатах уже попадали стіни). До тисячі присадибних ділянок опинилися під водою; затоплено всі підвали з городиною і «закруткою». У середньому вода піднялася на півметра, на деяких вулицях заливала помешкання навіть через віконні пройоми! В усіх хатах зіпсовано меблі, одяг і без того незаможних сільчан; вийшла з ладу побутова техніка. Без спецодягу, який підвезли рятувальники кількох відділень МінНС, люди взагалі не могли дістатися до своїх кухонь чи спалень.
— За якихось дві години на Костянтинівку «звалилося» 750 тонн води, — уточнює розміри стихії голова Мелітопольської райдержадміністрації Юрій Радьков. — Якщо не знищено,то пошкоджено всі посіви, пооббивало сади. Від граду потерпіла і знаменита мелітопольська черешня на першому відділку Науково-дослідного інституту зрошуваного садівництва. Частково «попливла» і нижня частина Мелітополя: Костянтинівка ж — село приміське. В інших населених пунктах, слава Богу, обійшлося, там лише дощило.
Проблема підтоплення Костянтинівки владі відома. Колишній районний голова Ігор Богданов так і не подбав про поглиблення русла річки Молочної, «реанімацію» дренажної системи. Призначений 6 березня Юрій Радьков повідомив, що йому вдалося втиснути у бюджет 2005 року близько двох мільйонів. Хоча цього і недостатньо, бо ж ліквідація наслідків суботньої зливи «злиже» не менше мільйона гривень. З двох вулиць воду продовжували викачувати упродовж усього понеділка. Задіяно не лише пожежні машини, а й наявні у людей приватні помпи. У Костянтинівці цей інвентар порохнявою не припадає: майже така ж злива «гостювала» у селі і в березні, не обминала водяна стихія село і в попередні роки.