Закарпаття досі не може оговтатися від проливних дощів та буревію, що «хуліганив» у регіоні у ніч на 19 травня. Наразі електропостачання та газопостачання, телефонний зв'язок у постраждалих населених пунктах відновлено. Тим часом тривають роботи з ремонту дахів 364 будинків, 2 загальноосвітніх шкіл, 2 дитячих садків та 5 церков, повідомляє прес-центр МінНС. Від повалених дерев розчищають дороги та звільняють від намулу водопропускні труби, аби уникнути підтоплень. На ліквідацію наслідків буревію виділено 40 мільйонів гривень, повідомляє УНІАН, 38 мільйонів з яких отримає Мукачеве, що постраждало найбільше.
Тим часом дощі знову продовжують шкодити Закарпаттю. Тепер в епіцентрі надзвичайних подій опинилося місто Перечин. За вкрай короткий час у горах випала майже півмісячна норма опадів. Такої щедрості з неба не витримали невеличкі місцеві потічки, які вийшли з берегів і ринули до міста. Пожежникам довелося навіть брати на буксир деякі легковики, яких потоки води ледь не понесли із собою. Приливна хвиля тривала близько години, впродовж якої з невеликими перервами йшов сильний дощ. У результаті у Перечині підтоплено близько 270 дворів. У «мокрій» зоні мешкає близько 1100 чоловік, тож місцева влада про всяк випадок ухвалила рішення про створення резерву ліжок у лікарнях, а за необхідності евакуації подбала й про можливе розташування людей в місцевій школі-інтернаті, повідомляє Центр громадських зв'язків Управління МінНС в області. Найбільш стурбованими є мешканці так званих «валькових» будинків, збудованих на основі замісу глини та соломи. Вони, якщо вода не відійде, першими можуть «попливти».
Ліквідація наслідків стихії в місті триває, для чого залучено додаткову техніку спеціального воєнізованого аварійно-рятувального загону. Окрім того, всю ніч пожежники здійснювали патрулювання підтоплених районів, аби попередити можливі надзвичайні ситуації. Наразі рятувальники продовжують відкачувати воду, здійснюють очистку русел річок та підмостових отворів. Перечинська санітарно-епідеміологічна служба поки не радить споживати місцевим мешканцям споживати «сиру» воду, і обов'язково кип'ятити її. Особливо це стосується господарств, де були підтоплені колодязі та криниці.