20.05.2005

Футбол

Англія. «Плей-оф» за вихід до прем'єр-ліги (півфінал): «Іпсвіч» — «Вест Хем» — 0:2 (Замора, 61, 72; перший матч — 0:0). Для повернення до вищого дивізіону «молотобійцям» залишилося обіграти переможця пари «Дербі» — «Престон». У позавчорашньому матчі український легіонер «Вест Хема» Сергій Ребров залишився на лаві запасних. Загалом, за його словами, в разі невиходу команди Реброва до прем'єр-ліги по завершенні контракту з «молотобійцями» цього літа форвард готовий повернутися до київського «Динамо». Відповідні переговори з керівництвом чемпіонів України вже проведено.

* * *

Кубок Італії. Півфінал. «Інтер» — «Кальярі» — 3:1 (Вієрі, 28, 58; Мартінс, 90 — Лопес, 64; перший матч — 1:1). Суперника «інтеристів» у фіналі вчора визначали «Рома» й «Удінезе».

* * *

Україна. Перша ліга. Матч 30-го туру: «Динамо-2» — «Шахтар-2» — 1:1 (Воробей, 9 — Селезньов, 34).

Теніс

19-річний українець Сергій Стаховський припинив боротьбу на першому ж етапі кваліфікації відкритого чемпіонату Франції з тенісу. Стаховський на старті легко поступився канадцю Німайєру — 3:6, 1:6.

Тим часом наші жінки повибували з розіграшів турнірів WTA у Стамбулі та Страсбурзі. У Туреччині Юліана Федак у другому колі поступилася болгарці Цветані Піронковій — 6:3, 4:6, 4:6, а у Франції Юлія Вакуленко склала зброю у матчі 1/8 фіналу проти Даллі Рандріантефі — 3:6, 4:6. Перед цим Катерина Бондаренко в першому поєдинку «Кубка Стамбулa» виявилася слабшою від ізраїльтянки Шахар Пір — 2:6, 2:6.

Баскетбол

Чемпіонат України. Чоловіки. Суперліга. За 7—13-те місця: «Пульсар» — «Дніпро» — 68:67, «Львівська політехніка» — «Дніпро» — 95:82.

* * *

Чемпіонат НБА. «Плей-оф». Півфінали у конференціях (до 4 перемог). Захід: «Фінікс» — «Даллас» — 114:108 (серія — 3:2).

Велоспорт

Десятий етап супербагатоденки «Джиро д'Італія» (212 км) позавчора формально виграв австралієць Маківен, хоча такий самий час — 5:29.21 — записали всьому пелетону, в якому наш Володимир Білека приїхав 17-м, Сергій Гончар — 60-м, Володимир Густов — 86-м. У загальному заліку лідирує Ді Лука (Італія) — 44:51.40, далі — його співвітчизники Бассо (+0.09) та Савольделлі (+ 0.35). Найкращий з українців — Гончар — на восьмій позиції (відставання — 01:39).

Шахи

Українець Руслан Пономарьов вийшов у лідери представницького турніру в Софії. Позавчора в шостому турі наш екс-чемпіон світу обіграв росіянина Володимира Крамника. Тепер у Пономарьова 3,5 очка, Юдіт Полгар, Адамс, Крамник і Топалов мають по 3, Ананд — 2,5 очка.