Заграву цієї великої пожежі, що спалахнула на летовищі села Широке біля Запоріжжя, було видно за кількадесят кілометрів. Горів орендований підприємцем склад лако-фарбувальних матеріалів. Тож на місці пригоди вогнеборцям довелося діяти в умовах імовірного вибуху легкозаймистих речовин. Водночас існувала загроза займання двох десятків літаків Ан-2 і гелікоптерів Мі-2, що належать Центру льотної підготовки, а також для сотні навчальних літаків.
Лише надвечір пожежу було локалізовано. Обійшлося без жертв. Зі слів виконувача обов'язки начальника Запорізького облуправління МінНС Олексія Лєпського, «червоний півень» в ангарі не був випадковим: оперативно-слідча група з однаковою серйозністю аналізує версію короткого замикання електропроводки і версію свідомого підпалу. Наразі можна дивуватися з приводу того, що лише документально ангар був «мертвим», недіючим об'єктом — знеструмленим і відключеним від системи водопостачання; насправді ж тут вирувало сучасне виробниче життя орендарів: «В ангарі діяв цех із виробництва пластикової тари, — повідомив пан Лєпський. — У пляшки власного виробництва підприємці розливали лако-фарбувальні матеріали... Були й відповідні етикетки. Знайдено п'ять тонн уайт-спіріту, 645-й розчинник, кислоту для виготовлення знешкоджувача іржі. Як таке могло трапитися, що ангар використовували, а про це ніхто не знав?» Зробивши міні-паузу, пан Лєпський сам себе і поправив: «Я думаю, що знали... Тільки контролюючі органи не були поінформовані».
Низка запитань виникла в оперативників до орендатора-підприємця. Окрім прямих матеріальних збитків, сума яких наразі не встановлена, йдеться про вартість робіт вогнеборців-рятувальників: спецпідрозділи задіювали унікальну техніку і технологію з використанням для локалізації вогню спеціального пінного розчину. На все про все лише для МінНС гасіння пожежі в Широкому обійшлося щонайменше в 40 тис. гривень. Невже знову буде «крайнім» бюджет, тобто кишеня платника податків?