Святкове перемир'я

Святкове перемир'я

Які тільки негаразди не випадали на голови пікетників за ті три тижні, що вони тримали облогу столичної міськради! Мер міста Олександр Омельченко запевняв учасників акції протесту, що допоможе їм із переїздом і звинувачував у продажності (мовляв, стоять, щоб «купити за отримані гроші сигаретку»); Шевченківський суд виніс рішення про ліквідацію містечка — не взагалі, а у зв'язку зi святами, на 5 і 9 травня; минулих вихідних хулігани влаштували справжній погром у таборі несанкціонованих мешканців Хрещатика...

Що прописав Президент Ющенко Криму?

Що прописав Президент Ющенко Криму?

У перші відвідини Криму в президентській іпостасі Віктор Ющенко поєднав приємне з корисним: декілька днів відпочинку на Південному березі, в Мухалатці, й офіційне представлення у Сімферополі нового голови Радміну автономії Анатолія Матвієнка. У великій урядовій залі, де справді яблуку ніде було впасти, Президент виклав своє розлоге бачення подальшого розвитку найбільш самоврядної території України.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Зварич визнав, що брехав

Зварич визнав, що брехав

«Нуль плюс нуль — нуль. Нуль плюс один... (замислився)». Але ця цитата з російського класика українського міністра Романа Зварича не стосується. Бо, на відміну від фонвізінського Недоросля, пан Зварич учився, і то по-серйозному. От тільки не там і не тоді, де казав. Щиро кажучи, Романа Михайловича можна зрозуміти. На початку 90-х в Україні на західних дипломах не зналися навіть наші професори, тому закордонному гостю розповідати про свою освіту можна було будь-що й без жодних проблем. Звісно, поганий той політик, який не мріє стати Президентом чи бодай міністром, але ж навряд чи пан Зварич тоді замислювався над тим, що рано чи пізно йому доведеться відповідати за брехню щодо свого університетського диплома. Бо тоді це й не брехня була зовсім, а так — невинне перебільшення...

Увага! Їх розшукує...

Увага! Їх розшукує...

Іще зовсім недавно Руслан Боделан був «царем і богом» в одному з найбільших міст України, а тепер став гнаним і переслідуваним. Як повідомляє департамент зв'язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ, колишнього мера Одеси оголошено у всеукраїнський розшук. Таке рішення ухвалене згідно з постановою прокуратури Одеської області. Боделана підозрюють у скоєнні злочину за ознаками ст. 364 ч. 2 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки). Наразі пана Руслана обвинувачують у тому, що він навмисно в інтересах третіх осіб, всупереч вимогам рішення виконкому Одеської міськради уклав договір із ТОВ «Біла акація» про передачу в тимчасове користування земельних ділянок комунальної власності для встановлення спеціальних конструкцій реклами.

Без права «писати, малювати», і приїздити в Білорусь

Без права «писати, малювати», і приїздити в Білорусь

МЗС України надіслало ще одну, третю, ноту на адресу Міністерства закордонних справ Білорусі у зв'язку із затриманням п'ятьох наших співвітчизників під час протестних акцій 26 квітня у Мінську. Дипломатичне протистояння України та Білорусі набирає обертів, позаяк Мінськ став на прю і вручив п'ятірці українців, котра сидить у тамтешньому СІЗО, постанови, згідно з якими їм заборонено впродовж 5 років в'їжджати на територію цієї країни. Ця акція спрямована не так проти бранців Лукашенка, як проти України як такої та її зовнішньополітичного відомства, що набуло ознак, зовсім не схожих на ті, які вкоренилися в дипломатичній практиці України в епоху Кучми.

Всі статті рубрики