Полум'яні ревнощі
Івано-Франківський апеляційний суд визнав винною і засудив до позбавлення волі строком на 7,5 року Любов Зітинюк, мешканку присілка Грабовець, що у Верховинському районі. Про вчинений нею 4 травня цього року дикий злочин «УМ» інформувала по гарячих слідах. Тепер стали відомі подробиці трагічної розв'язки в любовному, як уявлялося гарячій гуцулці, трикутнику.
«Голуба нива» влаштувала риб'ячий «геноцид»
Двісті років без гетьмана
14 жовтня у багатьох містах України вшановували пам'ять останнього кошового отамана Запорозької Січі. Низку заходів у рамках Дня запорозького козацтва проведено і на легендарному острові Хортиця. За інформацією завідувачки відділу Музею історії запорозького козацтва Ірини Пазюк, легендарному Петру Калнишевському були присвячені, зокрема, наукові читання і виставка.
Мокрих, мов курчат, рибалок з Дніпровського острова зняли рятувальники
Засоби для схуднення
Свій легковик «ближчий до діла»
Творці вітчизняних легковиків звикли до «сюрпризів» на законодавчому полі України. Фатальним, приміром, виявився указ Президента Кучми про відміну пільг для Луцького автозавода (волиняни вже «не клепають» свої автомобілі). Занепокоєні й запоріжці — згаданим указом гарант доручив Кабміну підготувати законопроект щодо скасування преференцій, передбачених для вітчизняного автопрому на світанку зародження українсько-корейського інвестиційного проекту.
«Яблуко» проти салютів
Нафтова «кухня» у підпіллі
Чверть віку на престолі Ватикану
Сьогодні виповнюється рівно 25 років з того дня, коли польського кардинала Кароля Войтилу було обрано Папою Римським. Святкові ювілейні заходи фактично розпочалися ще минулої неділі, коли Іван Павло ІІ з вікна свого палацу, яке виходить на площу Св. Петра, звернувся до молодих людей як майбутнього світу та надії церкви.
Підсунути свиню
Навіщо пенсіонерові компакт-диски?
Конопля – сімейний бізнес
Спочатку був Кобут...
Третій рік поспіль на території Острозького замку, в райцентрі Старокостянтинів, київські археологи проводять розкопки. Їхнi наполегливі пошуки увінчалися цікавими знахідками, які, в свою чергу, дали багату поживу для роздумів не лише історикам, а й тамтешнім жителям. Найголовніше: столичні науковці майже напевно стверджують, що сьогоднішній Старокостянтинів, заснований у XVI столітті, постав на місці болохівського поселення Кобут. Воно було зруйноване князем Данилом Галицьким ще вісімсот років тому.