Ми — спадкоємці Гетьманщини! У Конотопі презентували унікальне видання про Батурин та батуринську сотню
Нині збереження та глибше розуміння нашої історичної спадщини набуває особливого значення. >>
Безкоштовний вхід: Музей гетьманства Києва чекає на відвідувачів 29 вересня
У пʼятницю, 29 вересня, Музей гетьманства у Києві оголошує День відкритих дверей, що дозволить усім охочим безкоштовно оглянути цікаві експозиції та отримати нові враження від відвідування музею
Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.
Як зауважили в КМДА, Музей гетьманства (вул. Спаська, 16-Б) розміщений у кам'яниці початку ХVІІІ століття – житловій забудові заможних киян гетьманських часів.
Експозиції розповідають про становлення козацької державності та відновлення Гетьманщини у ХХ столітті: "Богдан Хмельницький – засновник козацької держави"; "Іван Мазепа – великий гетьман України"; "Пилип Орлик – гетьман в екзилі"; "Гетьман Павло Скоропадський та Українська Держава 1918 р.".
Окрім основних експозицій у Музеї гетьманства відбувається виставка відомих українських художників, які зображали історію козацької слави.
Із розкладом тематичних заходів та особливостями експозицій можна ознайомитися на сторінці Музею гетьманства у Фейсбуці.
Як повідомляла УМ, для добудови другої черги Музею Голодомору уряд Канади виділить кошти. Відповідної домовленості вдалося досягти під час поїздки Президента України Володимира Зеленського до Оттави.
Нині збереження та глибше розуміння нашої історичної спадщини набуває особливого значення. >>
У Софії Київській знову говорили про Спас Чернігівський. >>
Внаслідок побутової аварії у Луврі наприкінці листопада постраждали сотні старовинних експонатів з Єгипту – що є вже другим скандальним випадком у музеї після гучного пограбування. >>
У Національному заповіднику «Софія Київська» пройшла презентація спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору. >>
Унікальну картографічну експозицію «Imago Ucrainае на картах XV—XX століть» відкрили нещодавно у Львівській національній науковій бібліотеці України імені Василя Стефаника. >>
Національний день пам’яті жертв Голодоморів у четверту суботу листопада цього року припадає на 22-ге число. >>