Дрони, допомога пораненим і прикраси з гільз: у Тернополі вдова загиблого на фронті засновника «Дому ветерана» продовжує його справу
За спиною в Ольги Коновал у момент спілкування з журналістами виднівся портрет її чоловіка Сергія. >>
(Фото Дани САРАБУН, Суспільне.)
Свого часу Тернопіль став чи не першим містом в Україні, де пам’ятник провідникові українського націоналізму, легендарному Степану Бандері, встановили просто перед адмінбудівлею обласної влади. І ось — знову, можна сказати, рекорд.
На фасаді місцевого «білого дому», в якому працюють обласна рада та обласна державна адміністрація, з’явився величезний — висотою у шість поверхів — банер із зображенням Степана Бандери.
А також — словами з популярної останнім часом пісні «Батько наш — Бандера, Україна — мати!» (далі співається, якщо хто не знає, «...Ми за Україну будем воювати!»).
Банер встановлено, як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної ради, згідно з розпорядженням її голови Михайла Головка, «для привернення уваги населення Тернопільської області до відзначення дня народження Героя України Степана Бандери» (1 січня 2022-го виповнюється 113-та річниця).
«Переконаний, саме на прикладі таких постатей, як Степан Бандера, повинні зростати наші діти! — сказав «свободівець» Михайло Головко. — Нагадаю, Тернопільська обласна рада закликала президента повернути звання Героя України з удостоєнням ордена Держави (посмертно) Степану Бандері за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву в боротьбі за незалежну Українську державу».
До слова, тернопільська поліція у відповідь на звернення депутатів облради нещодавно запровадила посилене патрулювання біля пам’ятника Степану Бандері, щодо якого впродовж останнього місяця двічі було вчинено хуліганство — спочатку облили червоною фарбою, потім кинули яйцями. Одного з хуліганів уже затримано.
За спиною в Ольги Коновал у момент спілкування з журналістами виднівся портрет її чоловіка Сергія. >>
На другому поверсі столітньої ратуші, яку зараз займає Чортківська міськрада, вже «розібрали радянщину». >>
До Копичинців переїхала меблева фабрика з Харківщини, благодійний фонд із Запоріжжя, головний лікар із Волновахи. >>
Історичний день відбувся у місті Кременець на Тернопільщині: саме тут, у давньому Миколаївському соборі вперше за 191 рік пролунала українська молитва, а також вперше – Гімн України. >>
До Єдиного реєстру досудових розслідувань Державне бюро розслідувань (ДБР) внесло відомості про побиття у військкоматі на Тернопільщині після оприлюднення у мережі відповідного відео. >>
Однією з найбільш вразливих аудиторій щодо неправди та маніпуляцій, які так чи інакше поширюються у медіа та соцмережах, є літні люди. >>