Фільми восьмого «Київського тижня критики» — про країну, яка не здається
Міжнародний фестиваль «Київський тиждень критики» — восьмий — традиційно у столиці відбувся в кінотеатрі «Жовтень». >>
Дивовижні скульптури з бетону. (Фото з сторінки Олега Котика у Facebook.)
На трасі Тернопіль—Чернівці, біля села Кровинка Теребовлянської територіальної громади, є місце, де водії пригальмовують, а часто і зупиняються.
Лише для того, щоб роздивитися (ну і, звичайно, зробити фото) дивовижне подвір’я місцевого скульптора і викладача Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв Олега Котика.
Та що там, туди вже цілі екскурсії почали приїжджати, і навіть молодята обирають це місце як одну з весільних фотолокацій.
І там справді є на що подивитися! Бо там і криниця у вигляді лісовика, і триметровий дракон, і велика компанія героїв казок та мультиків.
Усе воно майстерно виготовлене і різнокольорове, а виготовлене із ...звичайнісінького бетону.
Надцять років тому Олег з братом Русланом виготовили для настрою симпатичний бетонний гриб-накриття для криниці у батьківському селі.
Сподобалося і їм самим, і всім, хто бачив, — з того все й почалося.
Розмальовувати скульптури та робити ескізи Олегові допомагає дружина Оксана, яка теж викладає у згаданому коледжі, а ідеї «кого ще зробити» вже підказує і семирічна дочка Яна.
Так, саме на її замовлення тато створив і посадив на дах альтанки популярного мультяшного героя Папугу Ріо.
А взагалі сімейне захоплення Котиків створенням бетонних дивовиж уже оцінили далеко за межами Тернопільщини. На замовлення скульптор уже виготовляв їх для різних міст України.
Міжнародний фестиваль «Київський тиждень критики» — восьмий — традиційно у столиці відбувся в кінотеатрі «Жовтень». >>
У Києві до 3 листопада проходить 9-денний легендарний Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», історія якого почалася в 1970 році. >>
Фентезійних творів нині з’являється стільки, що встежити за всіма майже нереально. >>
У Києві є (був) кінотеатр, якому в цьому році виповнилося 113 років. >>
В Україні 29 жовтня - день пам'яті Павла Глазового, улюбленого багатьма поколіннями відомого українського поета-гумориста і сатирика, лауреата премії імені Остапа Вишні, першого лауреата премії імені Петра Сагайдачного (1922-2004). >>
«Ой зійшла зоря вечеровая, над Почаївом стала», Козацька колискова, Кант про Святого Георгія, музичні оповіді про Довбуша, Марусю Богуславку, смерть Петлюри і навіть про московського дурня — це лише кілька з понад 90 пісень про українське минуле >>