Хвостатий тіктокер: як Брітні Спірс зробила українського кота Степана всесвітньовідомим

03.12.2021
Хвостатий тіктокер: як Брітні Спірс зробила українського кота Степана всесвітньовідомим

Істина — у вині. (Фото з сайту depo.ua.)

Зіркою TikTok та Instagram харківський котисько став уже давно, зібравши там разом майже два мільйони підписників.

 

І все ж по-справжньому зіркова слава обрушилася на нього після того, як фото Степана з мереж перепостила Брітні Спірс.

 

Співачка якраз позбулася батьківського опікунства, яке їй суд тринадцять років тому призначив через схильність до алкоголю та наркотиків. Отож не виключено, що серйозний кіт, сфотографований біля столу з бокалом червоного вина, став для неї символом вистражданої свободи.

 

«Якщо від мене час від часу не буде нічого чути, — написала вона під знімком в Instagram, — то ловіть мене десь з оцим котом».


Акаунт співачки одразу ж набрав 1,2 мільйона «вподобайок» і більше 10 тисяч коментарів. Підписники радили теперішньому бойфренду Брітні — Сему Асгарі — негайно подарувати їй подібного котиська, а заодно співчутливо зауважували: «О, Боже мій, вона любить Степана також».


Найцікавіше ж сталося згодом, коли популярному харків’янину надійшло запрошення від італійського будинку моди Valentino, після чого він знявся у рекламі їхньої жіночої сумочки.

 

Втім його господарку Elle це ніскільки не здивувало. «Нас уже показували на Discovery, американський MTV купив права на один із роликів, — каже вона. — Постійно замовляють привітання з днем народження. А кількість повідомлень у директі навіть не рахую».


Своє справжнє ім’я дівчина й досі приховує, оскільки, на відміну від свого пухнастика, не любить публічності. Відомо лише те, що Степан мешкає в одному зi спальних районів Харкова. Підібрали його на вулиці беззахисним кошеням ще 13 років тому.

 

Зараз він веде розмірений спосіб життя поважного «пенсіонера», рухається мало, важить добрих п’ять кілограмів, але не проти подовгу просиджувати перед фотокамерою, поклавши лапу на стіл. Глядачів насамперед приваблює його зосереджений погляд, у якому легко вгадується мудра розважливість зрілої особистості.


Цікаво те, що всесвітня слава підопічного наразі ще не принесла господарці серйозних дивідендів. Степану часто присилають усілякі подарунки, але витрати на зйомку посеред цікавого інтер’єру сьогодні непомірно вищі за ці бонуси. Втім ніхто ж не знає, як життя може повернутися завтра.