На Рівненщині за 3500 доларів ухилянтам обіцяли переправлення за кордон
Двоє жителів Вараського району отримали підозру за організацію незаконного переправлення людей через кордон за попередньою змовою та з корисливих мотивів. >>
У Харкові розпочався монтаж лінії з виробництва вакцини CoronaVac, розробленої китайською фірмою Sinovac Biotech. Перша партія вітчизняних препаратів надійде у продаж вже у 2022 році.
«Це одна з перших. І на етапі підписання меморандум про інвестицію набагато більшу, — повідомив днями міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. — До кінця цього року ми точно будемо знати чіткі дедлайни виробництва вакцин».
На сьогоднішній день група компаній «Лекхім», будучи офіційним та ексклюзивним постачальником CoronaVac в Україну, передала вітчизняним центрам вакцинації понад 8 мільйонів доз препарату.
Це стало можливим у рамках угоди про співробітництво терміном на п’ять років, які сторони підписали на початку цього року.
«Крім продажу вакцини CoronaVac, — йдеться у поширеному пресрелізі, — співробітництво передбачає організацію масштабного виробництва готових лікарських форм вакцин (у тому числі CoronaVac) з 2022 року в Україні. А з 2025 року планується організувати повний цикл виробництва основного переліку вакцин».
У новий проєкт «Лекхім» планує вкласти 25-30 мільйонів доларів. Як відомо, CoronaVac — інактивована вакцина. У ній використовується традиційний для препаратів такого класу механізм, при якому задля активізації імунної системи вводиться неживий вірус. Випускатимуть профілактичні ліки у наповнених шприцах, що полегшить роботу медперсоналу.
Компанія Sinovac Biotech почала розробляти вакцину, подібну до CoronaVac ще в 2004 році, коли з’явилися штами SARS-CoV першого типу.
Тоді китайським фармацевтам вдалося завершити розробку і пройти доклінічну та першу фазу клінічних випробувань нового препарату.
Але оскільки розповсюдження вірусу не стало масштабним, подальші дослідження припинили. Втім саме ці розробки дозволили компанії швидко почати роботу зі створення вакцини проти вірусу SARS-CoV-2, який викликає хворобу COVID-19.
Двоє жителів Вараського району отримали підозру за організацію незаконного переправлення людей через кордон за попередньою змовою та з корисливих мотивів. >>
Вирок суду першої інстанції, яким трьох громадян визнано винними у терористичному акті, що призвів до загибелі людей, та незаконному поводженні зі зброєю (ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 263 КК України) і засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна - Верховний Суд залишив чинним. >>
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Посадовців МСЕК і медустанов правоохоронці викрили в трьох областях України: за версією слідства вони були причетними до оформлення фіктивних інвалідностей для ухилення від мобілізації. >>
Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про вдосконалення медико-соціальної експертної комісії (МСЕК). >>
До другого читання держбюджет на 2025 рік схвалено Комітетом Верховної Ради. >>