В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Оптимістам жити легше. (Фото з сайту 1news.com.ua.)
Чи знаєте ви, що оптимісти, на відміну від решти, не просто цікавіше живуть, а й менше хворіють? Такого висновку дійшли американські вчені на основі численних досліджень.
Від настрою людини, від її ставлення до життя безпосередньо залежить здатність імунної системи протистояти захворюванням, кажуть фахівці.
Якщо ви непохитно у щось вірите, то маєте шанс прожити на сім років довше, аніж якщо перебуваєте в постійному полоні зневіри і песимізму.
Науковці американського університету штату Айова на основі власних досліджень встановили: навіть якщо один раз на тиждень відвідувати службу в храмі або дотримуватися інших релігійних обрядів, це позитивно позначиться на тривалості життя.
Звісно, відвідини храму можна замінити індивідуальною медитацією, однак це умовно додасть до життя «зайві» три роки — замість семи.
Як стверджують дослідники, активна розумова діяльність, яка охоплює читання газет, відвідини музеїв, слухання радіо, розгадування кросвордів, роботу в інтернеті, також збільшує тривалість життя на сім років. Водночас ризик захворіти в літньому віці хворобою Альцгеймера зменшується вдвічі.
Лікарі й науковці також підрахували, що активне сексуальне життя додасть до вашого «життєвого стажу» чотири роки, а щоденне споглядання красивих пейзажів — два роки.
Якщо маєте домашню тварину, це допоможе вам прожити довше на два роки. І чомусь лише один рік плюс, на думку вчених, додасть вам регулярний післяобідній сон. Але короткий — не більш як пів години. Такі «складові» довголіття… Посміхніться!
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>