Фільми восьмого «Київського тижня критики» — про країну, яка не здається
Міжнародний фестиваль «Київський тиждень критики» — восьмий — традиційно у столиці відбувся в кінотеатрі «Жовтень». >>
Експонати виставки. (Фото пресслужби Лановецької міської ради.)
У лановецькому Культурному центрі Єловицьких представили виставку ексклюзивних виробів уродженця Тернопільщини, волинянина Анатолія Бойка під назвою «Волинський Фаберже».
Так, iз легкої руки журналістів, називають і самого пана Анатолія, заслуженого майстра народної творчості України.
Як повідомляє пресслужба Лановецької міської ради, за 25 років творчої діяльності він самостійно опанував 17 мистецьких технік, три з яких авторські й не мають аналогів. Починаючи з 2007 року, вивчив усі стилі писанкарства та відповідні знаки і символи з часів Трипілля й до сьогодні.
Відтак розробив свій власний стиль — різьбу по шкаралупі з її оздобленням металом i камінням, встановивши у 2015 році рекорд України з цієї техніки. А минулоріч встановив світовий рекорд у номінації «Перша у світі авторська колекція з яєчної шкаралупи, оздобленої металом».
Є в Анатолія Бойка й два зовсім свіжi світовi рекорди — 17 квітня цього року він просвердлив у курячому яйці 33 тисячі отворів, а в гусячому — 53 тисячі, вирізьбивши на них трипільські символи «Всевидяче око», «Мати-Берегиня» та «Знак безкінечності».
Упродовж свого творчого життя Анатолій Бойко представив 15 авторських виставок у різних регіонах України та понад 50 збірних на різноманітних мистецьких заходах, фестивалях і презентаціях.
Роботи митця експонують у Південній Кореї, Італії, Греції, Німеччині, Великій Британії, Франції, Японії, США, Канаді, Ірані, Туреччині. Він — член Всесвітньої асоціації художників, які «пишуть» по яєчній шкаралупі, World Egg Artist Association.
Міжнародний фестиваль «Київський тиждень критики» — восьмий — традиційно у столиці відбувся в кінотеатрі «Жовтень». >>
У Києві до 3 листопада проходить 9-денний легендарний Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», історія якого почалася в 1970 році. >>
Фентезійних творів нині з’являється стільки, що встежити за всіма майже нереально. >>
У Києві є (був) кінотеатр, якому в цьому році виповнилося 113 років. >>
В Україні 29 жовтня - день пам'яті Павла Глазового, улюбленого багатьма поколіннями відомого українського поета-гумориста і сатирика, лауреата премії імені Остапа Вишні, першого лауреата премії імені Петра Сагайдачного (1922-2004). >>
«Ой зійшла зоря вечеровая, над Почаївом стала», Козацька колискова, Кант про Святого Георгія, музичні оповіді про Довбуша, Марусю Богуславку, смерть Петлюри і навіть про московського дурня — це лише кілька з понад 90 пісень про українське минуле >>