Хоче закінчити війну: Трамп чекає на зустріч із Путіним
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
Опозиційним парламентським фракціям «Європейська Солідарність» і «Голос» усе ніяк не вдається переконати монобільшість нарешті створити ТСК зi зриву спецоперації із затримання бойовиків ПВК «Вагнера».
«Слуги» затято ігнорують цей скандал, ніби нічого подібного в історії вітчизняних спецслужб і не було.
І це незважаючи на те, що вже в поточному місяці вийде перша частина фільму міжнародних розслідувачів Bellingcat про зрив спецоперації.
Наближення цієї «прем’єри» змушує неабияк понервувати керманичів Банкової і самого президента Зеленського.
Що й казати, якщо днями стало відомо, що задля зриву виходу документального розслідування окремі представники влади не замислюються про власну репутацію на міжнародному рівні.
Що й казати, якщо заступник глави офiсу президента Роман Машовець та очільник ГУР Міноборони Кирило Буданов навіть додумалися просити заступника глави служби розвідки Великої Британії МІ-6 Лі Лоуренса завадити виходу розслідування Bellingcat!
При цьому обидва, мабуть, досі не усвідомили, що лише одним таким проханням неабияк зганьбилися в очах британців та й в очах їхніх партнерів — американців — також.
Як інформує оглядач видання ZN.UA Володимир Кравченко з посиланням на неназваних співрозмовників, на Банковій стурбовані тим, чи встановлять журналісти-розслідувачі факт зради і чи назвуть ім’я зрадника, який «злив» дані про спільну операцію спецслужб України та США iз затримання росіян.
Саме тому Машовець і Буданов двічі (!) просили Лоуренса про таку «послугу» під час його приїзду до Києва наприкінці лютого. В тому числі в присутності посла Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс. Не дивно, що британці проігнорували настійливi прохання Банкової стосовно розслідування Bellingcat. Мовляв, не можемо впливати на представників медіа і крапка.
«Ця історія ніби списана зі сторінок поганого шпигунського трилера. Вона демонструє нерозуміння Зе-командою роботи західних інституцій, примітивність сприйняття Банковою та керівниками українських спецслужб роботи масмедіа загалом і журналістів-розслідувачів зокрема та й узагалі незграбність намагань запобігти виходу фільму-розслідування. Що гірше, така розмова емісарів Банкової з представниками уряду Її Величності підриває довіру до керівництва України та українських спецслужб із боку Заходу», — наголошує журналіст Кравченко.
Звісно, жодна держава не застрахована від появи шпигуна у найвищих ешелонах влади. Втім небажання Зеленського розслідувати провал операції й адекватно реагувати на наявність потенційного зрадника у своєму оточенні дискредитує Українську державу та її керівництво в очах як українців, так і західних партнерів України. А це цілком відповідає інтересам Кремля.
Шевченківський райсуд Києва відмовився скасувати підозру заступнику глави офiсу президента Олегу Татарову. Одіозного чиновника підозрюють у посередництві під час передачі хабара експерту.
Втім Татаров намагався оскаржити той факт, що процедура була оголошена йому слідчими в законний спосіб і згідно з процедурою.
«Що це означає? Що навіть цей суд вважає, що підозра Татарову вручена належно, а виконувач обов’язків керівника САП Максим Грищук мав право її підписувати», — наголосили в Центрі протидії корупції.
За даними слідства, Татаров під час роботи в Укрбуді нібито підкупив експерта МВС, щоб той фальсифікував експертизу на користь компанії. Сам Татаров заперечує свою причетність до злочинів.
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
У День працівників дипломатичної служби України, сьогодні, 22 грудня, з ініціативи міністра закордонних справ України Андрія Сибіги МЗС представило спеціальний онлайн-портал "Дипломатичний е-Архів". >>
Вранці 21 грудня Президент Володимир Зеленський своїми указами звільнив низку послів, і ще п’ятьох призначив. >>
Нардеп Олександр Дубінський зазнав поразки в апеляційному розгляді у справі про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією: апеляційний суд не задовольнив скаргу, подану адвокатом Дубінського. >>
Систематично порушує права пацієнтів та дискримінує приватних медиків Міністерство охорони здоров’я, тим самим стимулюючи корупцію і хабарництво в медицині. >>
Кардинальну реформу системи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) готує українське Міноборони. >>