В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Склянка молока допоможе швидше заснути.
За вікном — ніч, а сон уперто зволікає з візитом. Знайома ситуація?
І знаєш, що завтра чекає робочий день, сповнений турбот, перед яким важливо відпочити. Що робити? Вдатися до снодійних чи заспокійливих ліків? Не поспішайте.
Спробуйте зарадити ситуації, відкоригувавши власний раціон. Адже є продукти, що заспокоюють, допомагають розслабитися, сприяють здоровому сну.
Один із них — мигдаль. Білок, що міститься в цьому горіху, стабілізує рівень цукру в крові, допомагає м’язам розслабитися. Або трав’яний чай: ромашковий, липовий, чай із м’яти та меліси заспокоїть після напруженого дня, посилять сонливість.
Банани, які є чудовим джерелом магнію і калію, також позитивно діють на організм: знімають нервове збудження, сприяють гормональному балансу. Добрий заспокійливий і снодійний ефект мають і молочні продукти.
Кальцій, яким вони багаті, зменшує стрес, заспокоює. Тому склянка теплого молока чи порція нежирного йогурту перед сном сприятимуть кращому нічному відпочинку.
До речі, проста і добре знана вівсяна каша — не тільки «ранкова» страва. Тарілка теплої вівсянки на вечерю також сприятиме здоровому сну, вважають дієтологи.
Ця страва — просто «скарбничка» корисних речовин: магнію, фосфору, кальцію, кремнію, калію. Тільки не «переборщіть» із цукром. Якщо підсолоджувати каші, то небагато і природними солодощами — сухофруктами, бананами, медом, радять дієтологи.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>