Смілянину Олександру Прилуцькому пересадили серце від донора з Умані
На Черкащині житель міста Сміла Олександр Прилуцький 14 років поспіль боровся за своє здоров’я та життя. >>
Склянка молока допоможе швидше заснути.
За вікном — ніч, а сон уперто зволікає з візитом. Знайома ситуація?
І знаєш, що завтра чекає робочий день, сповнений турбот, перед яким важливо відпочити. Що робити? Вдатися до снодійних чи заспокійливих ліків? Не поспішайте.
Спробуйте зарадити ситуації, відкоригувавши власний раціон. Адже є продукти, що заспокоюють, допомагають розслабитися, сприяють здоровому сну.
Один із них — мигдаль. Білок, що міститься в цьому горіху, стабілізує рівень цукру в крові, допомагає м’язам розслабитися. Або трав’яний чай: ромашковий, липовий, чай із м’яти та меліси заспокоїть після напруженого дня, посилять сонливість.
Банани, які є чудовим джерелом магнію і калію, також позитивно діють на організм: знімають нервове збудження, сприяють гормональному балансу. Добрий заспокійливий і снодійний ефект мають і молочні продукти.
Кальцій, яким вони багаті, зменшує стрес, заспокоює. Тому склянка теплого молока чи порція нежирного йогурту перед сном сприятимуть кращому нічному відпочинку.
До речі, проста і добре знана вівсяна каша — не тільки «ранкова» страва. Тарілка теплої вівсянки на вечерю також сприятиме здоровому сну, вважають дієтологи.
Ця страва — просто «скарбничка» корисних речовин: магнію, фосфору, кальцію, кремнію, калію. Тільки не «переборщіть» із цукром. Якщо підсолоджувати каші, то небагато і природними солодощами — сухофруктами, бананами, медом, радять дієтологи.
На Черкащині житель міста Сміла Олександр Прилуцький 14 років поспіль боровся за своє здоров’я та життя. >>
У ранньому середньому віці (30-40 років) проблеми з якістю сну, як-от труднощі із засинанням або часті пробудження, можуть прискорити процес старіння мозку. >>
В Україні все ще триває важка кровопролитна війна, й уже достатньо довгий час для того, щоб можна було однозначно сказати, що це боротьба з ворогом українського народу за власне виживання й існування як нації. >>
У навколишньому середовищі за допомогою штучного інтелекту вчені знайшли 70 тисяч невідомих вірусів. >>
По всьому світу лише 1 з 10 дітей мають достатньо фізичної активності, сну і проводять зі смартфонами небагато часу – таку невтішну статистику виявили науковці. >>
У часи війни критично важливо забезпечити поранених військових ефективними засобами для реабілітації. Лікарня в Ковелі, завдяки новітньому обладнанню від польської компанії Vizion, допомагає відновлювати рухові функції пацієнтів із травмами кінцівок. >>