Санкції не на часі: Трамп боїться зіпсувати угоду з росєю
Трамп утримується від запровадження санкцій проти рф, адже вважає, що це може "зіпсувати" укладання "угоди". >>
У неділю харківські власники автівок з європейськими номерами двічі перекривали дорогу на Київ, протестуючи проти нових правил реєстрації потриманих автомобілів з ЄС.
Спочатку група активістів вийшла на трасу в районі селища Пісочин, а потім перемістилися до Рай-Оленівки.
В обох випадках на дорозі вишикувалася чимала черга перевізників, оскільки тут немає об’їзних шляхів. Одні «потерпілі» вимагали негайно відкрити рух, інші співчутливо терпіли незручності.
Це була далеко не перша акція протесту харківських «євробляхерів», які першими зіткнулися з новою системою штрафів, що була введена Кабміном цього року. Аналогічні акції протесту вони організовували минулого місяця біля міськради, облдержадміністрації та управління патрульної поліції.
У всіх випадках водії вимагали роз’яснення, за що і на яких підставах штрафують харківських власників автомобілів з іноземною реєстрацією у той час, коли в інших регіонах така норма ще не запроваджена.
За словами активістів, які об’єдналися в громадську організацію «Авто Євро Сила», йдеться про чималі суми. Якщо ти потрапив до поля зору поліції вперше, то змушений будеш сплатити 8500 гривень, якщо вдруге — 17 тисяч. «Це сталося різко, в інших областях ніхто нікого не чіпає! — повідомив представник ГО Данило Сергеєв. — Про нововведення нас ніхто не попереджав».
Як з’ясувалося пізніше, в січні харківська поліція першою отримала доступ до митної бази. Тепер патрульні мають право перевіряти реєстрацію авто і виписувати штрафи водіям, які не пройшли всі етапи розмитнення.
Саме тому місцеві автомобілісти вирішили, що в Харкові зараз перевіряють реакцію суспільства на зміну процедури. І якщо харків’яни приймуть нові умови без протестів, то їх поширюватимуть на всю країну.
Усі пікети на теренах області пройшли під гаслами «Ні поборам!», «Ні пограбуванню народу», «Досить знущатися над народом!».
Протестувальники вимагали виконання укладеного торік меморандуму між поліцією та представниками організації «Авто Євро Сила» . Документ передбачає, що проблеми власників іноземних номерів мають бути врегульовані на рівні парламенту.
Трамп утримується від запровадження санкцій проти рф, адже вважає, що це може "зіпсувати" укладання "угоди". >>
У Берліні в середу, 28 травня, міністр оборони України Рустем Умєров та міністр оборони ФРН Борис Пісторіус підписали угоду про фінансування виробництва в Україні далекобійного озброєння українського виробництва. >>
У Італії мафіозні клани відходять від політики «жорстоких воєн за території» між собою. Тепер вони обʼєднуються, щоб співпрацювати в галузях наркоторгівлі, проституції та відмивання грошей. >>
Для припинення війни в Україні глава рф володимир путін має цілу низку умов-вимог, зокрема, він хоче, щоб західні лідери дали письмове зобов'язання припинити розширення НАТО на схід і зняли частину санкцій з росії, пише Reuters. >>
Перелік умов для завершення війни Сполучені Штати нарешті отримали від Києва, тепер чекають на такий список і від росії. >>
Програму Security Action for Europe (SAFE), що передбачає залучення до €150 мільярдів приватних і державних інвестицій у розвиток європейської оборонної промисловості, а також відкриває нові інвестиційні можливості для України – ухвалено Радою міністрів ЄС із загальних справ >>