Зеленський звільнив цілу низку послів
Вранці 21 грудня Президент Володимир Зеленський своїми указами звільнив низку послів, і ще п’ятьох призначив. >>
Михайло Головко. (Фото з сайта Тернопільської обласної ради.)
Головою Тернопільської обласної ради голосами 38 депутатів iз 62 присутніх обрано представника ВО «Свобода» Михайла Головка (прикметно, що інших кандидатів на цю посаду не висували).
Михайлові Головку — 37 років, уродженець села Токи Підволочиського району Тернопільської області. Освіта — вища економічна, крім цього, у 2012 році отримав диплом за спеціальністю «Правознавство» у київській Міжрегіональній академії управління персоналом.
З 2001го по 2012 рік займався організацією суспільногромадських заходів та приватним підприємництвом. Із 2002го — член Всеукраїнського об’єднання «Свобода», у 2006му очолив Тернопільську міську організацію цієї партії. 2006—2012 рр. — депутат Тернопільської міської ради. 2012го був обраний депутатом ВР по одному з одномандатних округів Тернопільщини.
На позачергових виборах у 2014му — вдруге обраний нардепом по тому ж виборчому округу № 164. Минулого року балотувався втретє, але з розривом у 413 голосів поступився перемогою на окрузі представникові «Слуги народу».
Розклад політичних сил у Тернопільській обласній раді, якою керуватиме Головко, виглядає так: «Європейська солідарність» — 22,55% (17 мандатів), «Свобода» — 16,45% (13 мандатів), «За майбутнє» — 14,99% (12 мандатів), «Слуга народу» — 10,10% (8 мандатів), «Батьківщина» — 9,71% (8 мандатів), «Довіра» — 6,5% (6 мандатів).
Так от, після оголошення результатів таємного голосування за кандидатуру Головка на посаду голови ради, представники «ЄС» і «Батьківщини» повним складом залишили сесійну залу і більше до неї не поверталися.
Відтак цього ж дня було оприлюднено заяву представників «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді, яка починається словами: «Наша команда «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді спільно з політичною партією «Батьківщина» переходить в опозицію сформованій проросійській коаліції, яку утворили політсили «Свобода», «За майбутнє», «Довіра» та «Слуга народу».
Треба зазначити, що першим заступником «свободівця» Михайла Головка став представник партії «За майбутнє» Володимир Болєщук, а заступником — представник «Слуги народу» Ігор Сопель. Ось такий «цікавий» початок роботи новообраної обласної ради. Схоже, що конструктиву і злагодженої роботи не буде, але і нудно на сесіях не буде теж.
Вранці 21 грудня Президент Володимир Зеленський своїми указами звільнив низку послів, і ще п’ятьох призначив. >>
Українська влада досліджує європейський досвід у сфері виборчого права, включно з електронним голосуванням. Особливу увагу приділяють питанням ІТ-безпеки та технічної реалізації. >>
Аби Україна могла вистояти проти агресії рф, міжнародні партнери надають суттєву допомогу, й наша країна докладе всіх зусиль, аби наступного року бути достатньо сильною для справедливого завершення війни шляхом дипломатії. >>
Понад місяць тому ряд видань опублікували мою статтю «Якщо мовчить Феміда, починає говорити зброя: як знищити тотальну корупцію, коли «риба гниє з голови». >>
Міхаїла Кавелашвілі обрала президентом Виборча колегія Грузії, абсолютну більшість якої становить провладна партія «Грузинська мрія», >>
У суботу, 14 грудня, в грузинському парламенті починають процедуру президентських виборів, вперше через Колегію виборників, які чинна президентка та опозиція не вважають легітимними. >>