Від інструментів до корови: у Китаї хазяйновитий пес носить додому все, що трапляється

26.05.2020

У китайському місті Шаоян господар не знає, радіти йому чи засмучуватися через свого улюбленця — золотистого ретривера Сяо Ер.
 
Хазяйновитий пес тягне додому все, що десь погано лежить, — будівельні матеріали, садовий інвентар, інструменти, які хтось забув прибрати, чужі речі, що залишились без нагляду.
 
Можливо, таким чином він намагається довести господарю свою відданість, викликати схвалення, а ще — любов і турботу, адже він, у свою чергу, по-своєму піклується про хазяїна.
 
Це все одно, як коти доводять свою «потрібність» і приносять до господи впольованих мишей.
 
Та останнім часом ця звичка чотирилапого вже стала переходити у «клініку», адже Сяо Ер почав «цупити» тварин. Якось він приніс у зубах додому сусідську курку, а одного разу взагалі привів на мотузку корову, яка паслася собі на лузі. Господар ретривера переживає, що це вже «пахне» криміналом. 

 • ПРИКОЛИ про ресторани

  У ресторані.
  — Що будемо замовляти?
  — Я б хотів спочатку меню.
  — Меню не дам. Хочете читати — йдіть у бібліотеку. >>

 • ПРИКОЛИ про пологи

  Народжує жінка. Партнерські пологи, тобто чоловік поруч. Одна дитина народилася, друга, третя, після четвертої чоловік кричить акушерці:
  — Вимикайте світло! Вони ж на світло лізуть! >>

 • ПРИКОЛИ про розлучених чоловіків

  — Лiкарю, після розлучення з дружиною я набрав сорок кілограмiв.
  — Є два варіанти: перший — одружитися знову, а другий — перестаньте святкувати, повністю виключивши з меню горілку, коньяк, вино, пиво i жирну закуску.
  — Лiкарю, а третього варіанта немає? >>